בגלל עוקץ: אלפי חסידי ברסלב נותרו ללא כרטיסים לאומן

3.000 חסידי ברסלב נותרו ללא כרטיסים וזה לאחר שחברת מאיר פנים שדרכה נוסעים אלפי חסידים במחירים מסובסדים הודיעה כי נעקצה על ידי החברה שברשותה הכרטיסים

3.000 חסידי ברסלב נותרו ללא כרטיסים וזה לאחר שחברת מאיר פנים שדרכה נוסעים אלפי חסידים במחירים מסובסדים, הודיעה כי בעקבות עקיצה במיליוני שקלים על ידי חברת CFD 1000 trading s.r.l. ודור שפייזמן, שחתמו הסכם למכירת הכרטיסים לחברה, היא לא תוכל למרבה הצער להמשיך את מתן השירות במתכונת הרגילה.

מחוסר ברירה ניתנת האופציה לרוכשי הכרטיסים לפנות למוקד החברה ולברר את האפשרויות לטיסה בתוספת תשלום, על מנת שהחברה תוכל לעמוד בקשר ישיר מול חברות התעופה (כאמור הכספים נעקצו על ידי מי שכביכול היה אמור לספק לחברה את כרטיסי הטיסה).
 
במקביל, החברה מכנסת כעת אנשי עסקים ועסקנים מחסידות ברסלב בישיבת חרום בה ידונו באפשרויות לשיפור המצב. איש ציבור או איש עסקים הרואה עצמו ביכולת לסייע מוזמן לפנות למייל  uman2018sos@gmail.com (לצורך התמקדות בעניין נא לא לפנות למייל זה בנושא אחר).

אהרון גרטנויז איש היח"צ של החברה, אמר בראיון לגלסנר בקול ברמה: "נפלנו קורבן להונאה במיליונים. מדובר בנוכל ישראלי, בדקות אלו אנו מגישים תלונה במשטרה. מדובר בכ-3,000 נוסעים בערך. מקווים עד מחר לתת תשובות לרוכשים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.