בגלל ראה"מ: מוטי שטיינמץ לא יופיע בביתר עילית

החלטת רבני ביתר לבטל את מופע הקומזיץ' של אמן הרגש החסידי מוטי שטיינמץ בביתר עילית נובעת בשל פוליטיקה פנימית בין חסידות באיאן לראש העיר מאיר רובינשטיין

פרסום ראשון: החלטת רבני ביתר לבטל את מופע הקומזיץ' של אמן הרגש החסידי מוטי שטיינמץ בביתר עילית נובעת בשל פוליטיקה פנימית בין חסידות באיאן לראש העיר מאיר רובינשטיין – כך נודע ל'אקטואליק'. בחסידות באיאן מכחישים את הטענות.

הרקע למתיחות הוא הסיור של בנימין נתניהו בסוף שבוע שעבר בעיר, כאשר נתניהו הגיע לטקס הנחת אבן הפינה לבניית הגבעה השלישית בביתר, גבעה C, בחסידות באיאן נפגעו מהאירוע כיוון שלא קיבלו את הכבוד הראוי לחסידות המעטירה.

גורמים המעורים בפרטים סיפרו ל״אקטואליק״ כי היו למארגנים ולזמר את כל האישורים מצד כל הרבנים לערוך את האירוע בהפרדה מלאה כפי שתוכנן ממילא. גם יושב ראש משמרת החינוך מרדכי בלוי נתן אישור לאירוע.

חשוב לציין שמוטי שטיינמץ באופן אישי ובלי קשר לאירוע בביתר אינו מופיע באירועים מעורבים. רק לפני מספר חודשים ביטל שטיינמץ את השתתפותו באירוע יוקרתי במיוחד בשל אי הפרדה.

על פי המידע שהגיע לידי 'אקטואליק' מפי גורמים יודעים דבר, עסקנים בחסידות באיאן בביתר הם אלו שמנסים להפריע לראש העיר לערוך אירועי תרבות לתושבים כנקמה אישית על אי שיתופם בטקס עם ראש הממשלה בסוף השבוע שעבר, כאמור. מנגד, בחסידות באיאן מכחישים את הטענות ואומרים כי הנהלת המוסדות היו חלק בלתי נפרד מהאירוע.

מסביבתו של הזמר מוטי שטיינמץ סירבו להתייחס לדברים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.