"בגץ יפיל את חוק הגיור וביטול מתווה הכותל"

מנכ"ל התנועה הרפורמית גלעד קריב מתייחס למכה שקיבלו מנתניהו ומבטיח "החודשיים הקרובים יהיו מעניינים, התקשורת החרדית גורמת לכך שראש הממשלה הבא יהיה יאיר לפיד"

בתנועה הרפורמית בטוחים "בגץ יפיל לחרדים את חוק הגיור וביטול מתווה הכותל".

הבוקר תמו להם יומיים עמוסים בדיונים ובהצהרות לתקשורת של חברי הכנסת החרדים והחילונים בעניין מתווה הכותל וחוק הגיור, בו השתתפו גם כל נציגי התנועה הרפורמית בארץ ובחו"ל, שהגיעו לכנסת ודחפו את עצמם לכל מסיבת עיתונאים אפשרית, אך כנראה שהלחימה על ההלכה היהודית לא תסתיים כאן ותמשיך בייתר שאת גם בהמשך מושב הקיץ.

אמש בשעה שראשי התנועה הרפורמית גלעד קריב ויזהר הס רצו מחדר סיעה אחד אל חדר סיעה אחר, שוחחנו איתם על המכה הכואבת שהם קיבלו מנתניהו, אך אלה בטוחים בעצמם שיצליחו להרוס את תכניותיהם של השרים והחכי"ם החרדים.

"זה לא הסוף" אומר לנו גלעד קריב מנכ"ל התנועה הרפורמית, "אני יכול להבטיח לך שהולך להיות מעניין החודשיים הקרובים, ואני מוכן להתערב שדיוני בג"ץ המתקיימים הימים אלה יפילו את החלטת נתניהו, והשמחה של החרדים תפוג" אומר קריב.

לעומת זאת עו"ד יזהר הס מנכ"ל התנועה המסורתית (רפורמית) אמר לנו "נו מה הרווחתם מזה, הרי בג"ץ יפיל לכם את ההחלטה, ובמקום נתניהו תקבלו את לפיד כראש ממשלה".

בעניין חוק הגיור אמר קריב כי "החוק הזה בכלל לא יעלה להצבעה, הכל דיברים כדי להרגיע את התקשורת החרדית, אין לנתניהו רוב ללכת עם זה לכנסת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.