בדאע"ש מודים: עומדים מאחורי הפיגוע באוניברסיטה באוהיו

שוב טרור: סוכנות הידיעות של דאע"ש דיווחה כי היא עומדת מאחורי המתקפה בה נפצעו אתמול 11 בני אדם באוהיו.

שוב טרור בארה"ב:   סוכנות הידיעות של דאע"ש מאשרת את הממצאים  בשטח  ואישרו  כי דאע"ש הוא זה שעומד מאחורי מתקפת הטרור שבה נפצעו 11 בני אדם באוניברסיטה באוהיו אתמול.

בארגון הודו ונטלו אחריות, "מדובר בחייל של המדינה האסלאמית", אמרו בארגון.

בבוקר יום שני עלי ארטן דהר עם רכבו לעבר קבוצת הולכי רגל באוניברסיטת אוהיו. לאחר מכן יצא מרכבו חמוש בסכין והחל לדקור את העוברים ושבים. בשלב זה הוא נורה בידי קצין ביטחון לאחר שסירב להניח את הסכין. באירוע נפצעו בסך הכל 11 בני אדם בדרגות פציעה שונות.

גורמי אכיפת החוק הפדרלי בארה"ב העריכו לפנות בוקר כי מדובר באירוע טרור. הערכה זו התבססה על ממצאי חקירה ראשונית של האירוע ומניתוח עמוד הפייסבוק של המבצע, עבדול רזאק עלי ארטן, סטודנט ממוצא סומלי.

"יש ירי, האבקו או התחבאו". עדי ראייה סיפרו על מה שקרה מנקודת מבטם: "שמענו הרבה סירנות אחרי הירי", סיפר אנטוני פלזרנו, סטודנט ששהה בקמפוס. "הייתי בכיתה וכל אחד קבל הודעת טקסט בעת ובעונה אחת על הכוננות המיידית. אנחנו עכשיו במקלט בבניין הסמוך".

"יש הרבה ניידות משטרה ובמכבי אש ואמבולנס מחוץ לבניין", הוסיף עד הראייה. "השוטרים לובשים אפודות ונושאים כלי נשק גדולים. אני לא רואה מישהו הולך בתוך המבנה – יש כל כך הרבה שוטרים כאן."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.