אבל בבני ברק: הרבנית חנה שטינמן ע"ה

אבל בבני ברק: לפני שעה קלה הלכה לעולמה הרבנית חנה שטינמן ע"ה – ביתו של מרן הגר"ח קניבסקי וכלתו של מרן הגראי"ל שטינמן שליט"א.

ברוך דין האמת: לפני זמן קצר נפטרה בבית החולים 'מעייני הישועה' הרבנית חנה שטינמן ע"ה – ביתו של מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א כלתו של מרן הגראי"ל שטינמן שליט"א ואשת חבר להגר"ש שטינמן – ראש ישיבת 'קהילות יעקב'.

המנוחה ע"ה היתה בת 61 בפטירתה. היא סבלה בשנים האחרונות ממחלה ממושכת, והבוקר, כאמור, הסתלקה למנוחת עולמים.

הרבנית חנה שטינמן הותירה אחריה שישה בנים ובנות, בהם: חתנה הגדול הגאון רבי גדליה הוניגסברג, בנה הגאון רבי אליעזר שטיינמן, הגאון רבי יעקב שטיינמן, הגאון רבי אברהם ישעיהו שטיינמן, הגאון הרב משה מן, הגאון רבי ישראל חיים גפן מרבני ישיבת אורחות תורה והגאון רבי אברהם ישעיהו כהן ר"מ בישיבת סורוצקין.

וכן את אחיה, הגאון רבי אברהם ישעיהו, הגאון רבי שלמה והגאון רבי יצחק שאול ואחיותיה: הרבנית קולדצקי, הרבנית ציביון והרבנית אפשטיין.

מבית החולים מעייני הישועה נמסר: "ברוך דיין האמת. במחלקת טיפול נמרץ במרכז הרפואי 'מעיני הישועה' נפטרה הבוקר הרבנית חנה שטינמן ע"ה ביתו של מרן הגר"ח קניבסקי וכלתו של מרן הגראי"ל שטינמן לאחר מחלה ממושכת. בזמן האחרון ביקרו את הרבנית בבית החולים אביה וחמיה שליט"א.

הנהלת בית החולים מרכינה ראש בפני ענקי הדור ומנהיגי היהדות החרדית על האבל והאבדן של הבת והכלה הרבנית הצדקנית עליה השלום".

ל'קוקר' נודע כי מרן הגר"ח ומרן הגראי"ל עודכנו כל העת על מצבה, והבוקר אף נסע הגר"ח לכותל המערבי כדי להעתיר בתפילה לרפואתה.

ההלוויה תצא היום בשעה 13:30 מבית הכנסת לדרמן.

בהוראת מרן הגר"ח שליט"א: השבעה תתקיים בביתו, כאשר כל האבלים ישבו שם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.