ב'דור ישרים' לא שוקטים על השמרים

בדיקות 'דור ישרים' לבני הישיבות ולבנות הסמינרים- בכל רחבי הארץ. אל תחכו לרגע האחרון!

 

'זמן הקיץ' מתקרב אלינו בצעדי ענק וב'דור ישרים' לא שוקטים על השמרים. בדיקות מוקדמות תערכנה כמידי שנה מיד לאחר הפסח במוקדים מרכזיים ברחבי הארץ .

הבדיקות מיועדות לבני הישיבות ולבנות הסמינרים אשר החמיצו את הבדיקות במוסדות לימודיהם ומעוניינים לחסוך לעצמם את ההמתנה המיותרת ועגמת הנפש של הרגע האחרון.

את ימי הבדיקות של תקופות בין הזמנים המיועדים לבני העדות השונות, מארגנת 'אגודת דור ישרים' בעידוד והכוונת גדולי ישראל, אשר ייסדו את האגודה על מנת למנוע מחלות גנטיות חשוכות מרפא, הנובעות מאי התאמה גנטית וניתנות לחיזוי בבדיקת דם פשוטה.

ב'אגודת דור ישרים' ישנה הקפדה גבוהה על סודיות המידע. הנבדקים אינם נרשמים בשמם, אלא מקבלים מספר סידורי הנשמר עמם לעת הבירורים, מבלי שפרטיהם האישיים יועברו למאגר המידע של האגודה. התשובה ניתנת בהצגת מספר סידורי, בכפוף לשאלת ההתאמה ונמסרת רק למספר הטלפון של הורי הנבדק אשר רשומים במערכת.

דגימת הדם הנלקחת למעבדות האיכות של 'אגודת דור ישרים' עוברת מסלול בדיקות מותאם-מוצא, בו נבדקת שכיחותן של מחלות גנטיות האופייניות  לעדות השונות. המעבדות מחויבות לתקן המחמיר ביותר הקרוי ISO 15189 ועובדות תחת נהלי אבטחת איכות בינלאומיים, מוקפדים ביותר. כשתפעולן מופקד בידי עובדים ואנשי צוות שומרי מצוות ויראי שמים, המחויבים למוטו של 'אגודת דור ישרים'.

'אגודת דור ישרים' אשר מאחוריה כשלושים שנות ניסיון, קוראת לציבור בני הישיבות, בנות הסמינרים והוריהם להזדרז ולעשות את הבדיקה בימים המרוכזים, בכדי למנוע הוצאות כספיות עתידיות, דאגות  מיותרות ועגמות נפש, העלולות לקרות במקרה של דחיית הבדיקה לרגע האחרון.

 

פרטים על מבצעי בדיקות בין הזמנים לאחר חג הפסח תשע"ו:

 

ירושלים– יום ראשון כ"ג בניסן-באולמי פארהאנד

(בית יעקב הישן), רחוב בית ישראל 12 מול ישיבת מיר

בנות- מהשעה 2:00 עד 4:00 אחר הצהריים.

בנים- מהשעה 6:00 עד 9:00 בערב.

 

אשדוד– יום שני כ"ד בניסן-באולם בית דוד שאול, רחוב רבי חנינא בן דוסא 4 מהשעה 1:00 עד 2:30 בצהריים.

בנים בלבד.

 

בני ברק– יום שני כ"ד בניסן- באולמי ארמונות חן

(אולם בת שבע-קומת כניסה), רחוב שלמה המלך 29

בנות- מהשעה 2:00 עד 4:00 בצהריים.

בנים- מהשעה 6:00 עד 9:00 בערב.

 

בית שמש– יום שלישי כ"ה בניסן-באולם נצח ישראל, רחוב רבי יוחנן בן זכאי 16 מהשעה 4:00 עד 5:30 אחה"צ.

בנים בלבד.

 

מודיעין עילית– יום שלישי כ"ה בניסן -באולם זכרון משה, רחוב נתיבות המשפט 40 מהשעה 8:30 עד 10:00 בערב.

בנים בלבד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.