בדיוני התקציב: השר כץ הגיב על ציוצי העיתונאים החרדים

פקקי הענק ליד מודיעין עלית עלו בציוצי העיתונאים החרדים בטוויטר, ושר התחבורה ישראל כץ, שהשתעמם בדיון הארוך, החליט להגיב

בשעה שהמליאה דנה אתמול בלילה על אישור התקציב, ישבו רבים מחברי הכנסת במליאה חסרי מעש. אורן חזן לא היה יכול לפספס משחק ספורט, לפיד הסתפק בטאבלט ומול כל הח"כים צפה במשחק המותח בעת הדיון והפך ללעג ברשת. והשר ישראל כץ? הוא חבש את כובעו של מקלב והחל לעסוק בפניות ציבור של העיתונאים החרדים בטוויטר.

בשעת חצות נתקעה העיתונאית שרי רוט בפקק ולא הצליחה לשוב הביתה. בצר לה היא צייצה את הציוץ הבא: "הגיוני? הסיוט הקבוע! מצומת שילת למודיעין עילית, 40! דקות ל-6 ק"מ, ב-12 בלילה!!! עבודות בכביש, כבר חודשים ארוכים! עיר עם כניסה ויציאה אחת! השר כץ, אייכה?".

נטול גינונים, "כאחד האדם", השר כץ מיהר להשיב לה: "שרי, את רצינית? עובדים כדי לשדרג, עושים שם כביש חדש, ומקדמים תכנון לכביש נוסף, בתנאים מאוד מורכבים של קרקע פרטית פלסטינית. את עיתונאית רצינית, כדאי לבדוק לפני שתוקפים".

בשלב הזה התערב העיתונאי יעקב גרודקה וצייץ מחדש: "מה שיפה בישראל כץ – שהוא חי את הפרטים הקטנים ובקיא בהם. קשה להטריל אותו".

בתגובה לגרודקה, צייץ העיתונאי מנחם קולדצקי ('אקטואליק'), המתגורר במודיעין עילית: "מי שלא גר באיזור ולא מכיר את הסיפור, שלא יתערב. העבודות שם נמרחות יותר ממה שמנדלבליט מורח את התיקים של רה"מ".

השר כץ צייץ בתגובה לקולדצקי: "מנחם, נראה לך שעובדים סתם לא תכלית? פועלים כדי לדאוג לבטיחותכם ורווחתכם. תיגש לראש העיר ותתעדכן" .

קולדצקי השיב לו: "אני סמוך ובטוח כי בולדוזר שכמוך ידאג לזרז את ההליך שמתארך". כץ סימן לייק, וכך גם ליתר הגולשים שמיהרו להצטרף לדיון ולהעלות נושאים שונים אל תוך הלילה עד להעברת התקציב.

צפו בחלופת הציוצים בטוויטר:

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.