בדיקה חדשה נגד הזוג נתניהו

הפרשן הפוליטי של ערוץ 2 אמנון אברמוביץ חושף הערב כי מבקר המדינה פתח בבדיקה בעניינה של ורד סוויד, שכיהנה כראש רשות לקידום מעמד האישה במשרד ראש הממשלה – בטענה כי שרה נתניהו שידלה את נשות הלשכה שיתגייסו כנגד אב הבית. { הולך ומסתבך}

הפרשן הפוליטי של ערוץ 2 אמנון אברמוביץ חושף הערב כי מבקר המדינה פתח בבדיקה בעניינה של ורד סוויד, שכיהנה כראש רשות לקידום מעמד האישה במשרד ראש הממשלה – בטענה כי שרה  נתניהו  שידלה את נשות הלשכה שיתגייסו כנגד אב הבית.

הבדיקה  החלה בעקבות תחקיר התכנית עובדה, בו טענה כי התבקשה לגייס את ארגוני הנשים לפעול נגד מני נפתלי שתבע את בני הזוג, לאחר שהוגשה נגדו תלונה  על הטרדה.

תנועת אומ"ץ  בראשות  מעוזיה סגל והאלוף במיל' מנחם מנדי אור, ביקשה ממנו לבדוק את טענותיה של סוויד וכאמור המבקר אישר את הבדיקה. התנועה בירכה את המבקר על הבדיקה, ובנוסף ביקשה ממנו לבדוק פרשיות נוספות שטרם נבדקו הן ע"י המבקר והן על ידי המשטרה.

סוויד  טענה שקיבלה שיחת טלפון בעניינו של נפתלי, לשעבר אב הבית במעון ראש הממשלה, לאחר שנגד נפתלי הוגשה תלונה על הטרדה . "קיבלתי בזמנו טלפון ממקורבת שלא עובדת בלשכה, והיא לא הבינה איך אני לא מגייסת את גדודי ארגוני הנשים למאבק סביב כל פרשת מני נפתלי", אמרה סוויד לעובדה.

 

ורד סוויד | צילום: משרד ראש הממשלה

"למה את לא מגייסת, למה את לא עוזרת?", תהתה העובדת לטענת סוויד. "דאגו לך, האריכו לך את המינוי. הייתי בהלם, בהלם. יש לפעמים שאת ללא מילים, כן. ברור שלא עסקתי בגיוס ולא פעלתי מעולם במשימות מהסוג הזה", ציינה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.