בדמי ימיו: הרב משה ביגל זצ"ל

הצהריים נפטר הגאון רבי משה יהודה ביגל זצ"ל, רב הקהילה החרדית בעפולה וראש כולל 'יששכר באהליך' בעיר בבית החולים 'תל השומר' לאחר שהתמוטט לפני כיומיים בשל אירוע מוחי שעבר {רב הקהילה החרדית בעפולה}

הצהריים (חמישי) נפטר הגאון רבי משה יהודה ביגל זצ"ל, רב הקהילה החרדית בעפולה וראש כולל 'יששכר באהליך' בעיר בבית החולים 'תל השומר' לאחר שהתמוטט לפני כיומיים בשל אירוע מוחי שעבר.

ביום שלישי התמוטט הרב ביגל תוך כדי סיום מסכת 'נידה' בקהילתו ופונה לבית החולים 'תל השומר' שם נלחמו הרופאים על חייו, מרן הגר"ח קנייבסקי הורה להוסיף לשמו את השם רפאל כסגולה לאריכות ימים, אך למגינת לב תלמידיו ובני משפחתו, השיב את נשמתו לבוראה כשהוא בן 48 בלבד.

אנשי הקהילה, מספרים על הלם מוחלט הצהריים עם הישמע הטרגדיה. "הרב ביגל זצ"ל היה אדם מיוחד, אברך ירא שמים, בעל חסד ואהוב על הבריות", הם מספרים. "רק לפני תקופה השיא את בנו בכורו בשעה טובה ומוצלחת וכעת הוא נקטף מאתנו בפתאומיות", סופדים לו בני הקהילה.

הרב ביגל עלה מאנגליה לפני עשרות שנים התגורר תחילה עם משפחתו במודיעין עילית, עד שנקרא על ידי גדולי ישראל לכהן כרב הקהילה החרדית בעיר עפולה וכראש כולל 'יששכר באוהליך'.

הותיר אחריו את רעייתו וחמשת ילדיו. הלוויתו תצא הערב מבית המדרש של הקהילה החרדית בעיר עפולה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. זהירות ממחלוקת..!!! חובה לתת לכל אחד להישמע לקול רבותיו…הצדיק הנפטר ממש קרבן ציבור,על עוון הנורא של המחלוקת והרדיפות ….וכבר עורר על כך רה״י שערי תורה הגאון חי״ש שליט״א …תנצב״ה…

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב