בדמעות: ליצמן נפרד מעובדי משרד הבריאות • "היה לי לעונג לעבוד איתכם"

זה שיר פרידה: בכאב ובדמעות נפרד היום ליצמן באופן רשמי ממשרד הבריאות. באירוע חגיגי שנערך בלובי המשרד החדש בתל אביב נפרד היום ליצמן ממאות עובדי משרד הבריאות .

ליצמן התחיל את הקדנציה ברגל שמאל, הוא נלחם בכל כוחותיו – כנגד העתקת חדר המיון בבית החולים 'ברזילי' באשקלון, בתחילת הדרך הוא זכה לחוסר אמון מצד החברים במשרד שהשתאו לראות אברך גוראי עטור זקן ופאות מסתובב בלשכת השר.

אחרי שקצר הצלחות לא מעטות ליצמן הפך להיות דמות אהודה בברנז'ה הרפואית וזכה לשבחים והלל מבכירים במשרד וכתבי בריאות.

ליצמן היה עורך ביקורי פתע ופועל בדרכים לא שגרתיות, ולבסוף זכה להתחבב אף על מנהלי בתי החולים בישראל. אברכים מחסידות גור שהיו זקוקים לסיוע יצרו קשר עם ליצמן ואנשיו וזכו למענה אנושי, במהרה ליצמן הפך לעסקן רפואי שהתחרה על המשבצת של פירר ופישר ועזר לכל איש ואיש שנזקק לעזרתו .

ליצמן אמר לעובדי המשרד: "אני עוזב את המשרד בתחושת שליחות ועשייה, בראש מורם ובגאווה גדולה. בזכותכם עובדים יקרים זכינו לזעזע את מערכת הבריאות, להוביל מהלכים חשובים וחלקם היסטוריים למען אזרחי ישראל. בלעדיכם לא היינו מגיעים לשם."

והוסיף "אני פונה לכל אחד ואחד מכם, במערכת הבריאות. אני פתוח לפניותיכם בכל עניין ועניין. אעזור לכל אחד ואחד מכם באופן פרטי, כפי שעשיתי בכל תקופתי כסגן שר. בה שירתתי כאן אלפי אזרחים."

"היה לי לעונג לעבוד עמכם". חתם ליצמן את האירוע המרגש.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.