בדרך לאימון ילד בן 11 נדרס למוות בחולון(וידאו)

טרגדיה: בן 11 שרכב על אופניו ברחוב מנחם בגין בחולון נפגע היום (א') מאוטובוס. הוא נפצע באורח אנוש וצוותי רפואה שהגיעו למקום בצעו בו פעולות החייאה, אולם לבסוף נאלצו לקבוע את מותו. {מזעזע}

טרגדיה: בן 11 שרכב על אופניו ברחוב מנחם בגין בחולון נפגע היום (א') מאוטובוס. הוא נפצע באורח אנוש וצוותי רפואה שהגיעו למקום בצעו בו פעולות החייאה, אולם לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

כונן מד"א הדר סער שהגיע למקום סיפר: "על הכביש שכב רוכב האופניים, נער כבן 13 מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה, ניסינו להעניק לו טיפול רפואי אבל הפציעה שלו הייתה קשה מאוד ולא נותר לנו לקבוע את מותו בשטח. נהג האוטובוס מטופל במקום במצב קל.

בעקבות המקרה, מסרה אורלי סילבינגר, מנכ"לית ארגון בטרם לבטיחות ילדים, כי בשנת 2015 נהרגו יותר ילדים מרכיבה על אופניים מאשר בארבע השנים שקדמו לה.

בשנה המדוברת אירעו ארבעה מקרי תמותה עקב כך. בנוסף לכך, מדי שנה מעל ל-700 ילדים מתאשפזים בגין תאונות אופניים, כשפגיעות ראש מהוות את הפגיעה השכיחה ביותר לתמותה ולהיפגעות קשה.

מנתוני ארגון בטרם לבטיחות ילדים עולה כי 35% מכלל הילדים המאושפזים מתאונות דרכים נפגעים כשרכבו על אופניים (כ- 793 ילדים בשנה), כשמתוכם מעל 50% בגילאי 10-14.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.