בדרך לכולל: חסיד ברסלב נעצר על ידי "פועלי בניין"

אחד החשודים הוא חרדי חסיד ברסלב שלומד בכולל של הרב גולה בשכונת שמואל הנביא בירושלים, סוכני השב"כ התחפשו לעובדי בניין ולאחר שאיתרו אותו לקחו אותו למעצר. {השריפה בדומא}

רצח משפחת דוואבשה בדומא: בני משפחות החשודים מסרבים להאמין למיוחס להם וטוענים להתעמרות של המערכת.

אחד החשודים הוא חרדי חסיד ברסלב שלומד בכולל של הרב גולה בשכונת שמואל הנביא בירושלים, על פי הדיווח ב'קול החרדי' סוכני השב"כ התחפשו לעובדי בניין ולאחר שאיתרו אותו לקחו אותו למעצר.

בשיחה עם חדשות 2 דחה סבו של אחד החשודים את האפשרות שנכדו קשור לפרשה "הוא תמיד נראה לי לא שייך לעניין הזה", אמר הסב. "הוא אוהב את העבודה, את המעש, לא נראה לי שהוא שייך לעשות דברים כאלה, לכן בכלל לא חשבתי על זה. גם עכשיו כשעצרו אותו אני עדיין לא מאמין".

צפו בוידיאו באדיבות רשת

 

אשתו של עצור נוסף טענה כי אנשי שב"כ ומשטרה שעצרו את בעלה הפעילו אלימות מופרזת. "הסעתי את בעלי לישיבה שלו בירושלים וכשהוא יצא מהרכב התקדמו אליו שני אנשים", סיפרה. "אחד הכניס לו אגרוף בבטן, קיפל אותו והשני התנפל עליו ואז הגיעו עוד המון אנשים, הכו אותו באגרופים וגררו אותו לניידת".

"יש חשש ממשי ואמיתי לשלומו", הוסיף עו"ד איתמר בן גביר המייצג את החשוד. "במהלך מעצרו שוטרים פצעו אותו. התנהגות חוקרי השב"כ ומשטרת ישראל מנוגדת לחוק. בעשרות מקרים נעצרו פעילי ימין, עברו חקירות קשות ושוחררו ללא הגשת כתב אישום. מעניין לאן נעלמו אנשי זכויות האדם ושוחרי הדמוקרטיה שממלאים פיהם מים נוכח הפגיעה במרשי ובעצורים הנוספים".

 

 

אחמד דוואבשה, ששכל את שני הוריו ואת אחיו התינוק בהצתת בית המשפחה בדומא, הוא הניצול היחיד מהשריפה. גם היום, ארבעה חודשים אחרי הרצח, הוא עדיין מאושפז בבית החולים שיבא בתל השומר. היום ביקר אותו ח"כ יוסף ג'בארין (הרשימה המשותפת) וסיפר כי בן ה-5 עדיין לא יודע כי איבד את כל בני משפחתו.

 

סבו של אחמד, חוסיין, סיפר כי נכדו החל לאחרונה לחלום על שני הוריו בלילות. בקרוב הוא צפוי לעבור למחלקת השיקום בבית החולים. "הסב אמר לי שאינו מסוגל היום לראות את הרוצחים ששרפו את שלושת בני המשפחה", אמר ג'בארין, ששוחח עמו על ההתפתחות הדרמטית בחקירה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.