בדרך למבצע צבאי ביו"ש: נתניהו יכנס את הקבינט הביטחוני

בדרך לחומת מגן 2? במוצאי החג, נתניהו יכנס את הקבינט המדיני־ביטחוני לאישור צעדים נגד הטרור גורמים בסביבת רה"מ אומרים כי הם "יקבלו חומת מגן 2. יהיו הרבה צעדים בשטח, שיפגעו בתשתיות חמאס".

בדרך למבצע צבאי ביו"ש:  בשעה שראש הממשלה בנימין נתניהו שהה בארצות הברית, אירעו בישראל מספר פיגועים שבו נרצחו יהודים על ידי מחבלים פלסטינים מוסתים.

נתניהו שזכה לביקורת נוקבת על הססנות, היה נזעם במיוחד כששמע את הבשורות המרות מישראל, במוצאי החג, נתניהו יכנס את הקבינט המדיני־ביטחוני לאישור צעדים נגד הטרור

גורמים בסביבת רה"מ אומרים לישראל היום כי הם יקבלו חומת מגן 2, "אם הם רוצים אינתיפאדה שלישית", אמרו אמש בסביבת ראש הממשלה, "יקבלו חומת מגן 2. יהיו הרבה צעדים בשטח, שיפגעו בתשתיות חמאס".

"ישראל נמצאת במלחמת חורמה בטרור הפלשתיני", אמר אתמול רה"מ בנימין נתניהו, "צריך לנהל אותה בתקיפות ובקור רוח. אנו מגבירים את פעולות הסיכול, המניעה והענישה. כולנו חשים את אותם רגשות – אך עלינו לתת לצה"ל, לשב"כ ולמשטרה להילחם בטרור ואין לקחת את החוק לידיים".

גורמים מדיניים הוסיפו אתמול כי לא צפויה החלטה על בנייה ביהודה ושומרון במסגרת הצעדים. לפי הגורם, "לא יהיו הכרזות בלתי אחראיות או פעולות פרטיזניות".

אמש, עם צאת השבת בארצות הברית,  הגיב ראש הממשלה בדף הפייסבוק שלו לפיגוע הקשה, "זהו יום קשה למדינת ישראל. אנחנו עדים למעשה רצח אכזרי במיוחד, מזעזע, שבו נרצחו זוג הורים ונותרו ארבעה יתומים קטנים. לבי עם הילדים, הלב של כולנו עם הילדים ועם המשפחה. הרוצחים ידעו שהם רוצחים אבא ואימא, הילדים היו שם. ושוב הוכח שההסתה הפלסטינית הפרועה מביאה למעשי טרור ולמעשי רצח כמו זה שראינו הערב. אני עומד לשוחח עכשיו עם שר הביטחון, עם הרמטכ"ל ועם ראש השב"כ על הצעדים שננקוט, לא רק כדי לתפוס את הרוצחים, אלא גם כדי להגביר את הביטחון לכל אזרחי ישראל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.