"כולם יודעים שמאיר תורג'מן ראש העיר הבא"

סגר"ע ירושלים מאיר תורג'מן (הליכוד)הגיע היום למליאת הכנסת ונפגש עם שרים רבים ממפלגתו. גורמים בליכוד טוענים: "מאיר יהיה ראש העיר הבא"

סגן ראש עיריית ירושלים מאיר תורג'מן (הליכוד)הגיע היום למליאת הכנסת ונפגש עם שרים רבים ממפלגתו עימם דן על שורה של נושאים הקשורים לנושאים המונציפלים בעיר.

במסדרונות ספרא מדברים כבר מזה זמן על כך שתורג'מן יהיה מעומד מוסכם לראשות העיר. תור'גמן  נמצא כבר זמן רב בקשר שוטף עם בכירי הליכוד שתומכים בו כמועמד אפשרי מטעם הליכוד לראשות העיר. תורג'מן קיבל תמיכה לא רשמית מגורמים חרדים שונים שרואים בו מועמד ראוי המקובל על כל הזרמים בעיר.

שר בכיר ממפלגת הליכוד ששוחח עם תורג'מן במהלך פגישתו אמר לאתר 'אקטואליק' "כולם כבר יודעים שמאיר הוא ראש העיר הבא של ירושלים הוא יחליף את ברקת, בליכוד כבר יודעים את זה ותומכים בו, למשה לאון אין סיכוי".

בתוך כך, ראשי ישיבות הנמצאים בקשר הדוק עם תורג'מן הבטיחו לו להביא את המלצת מרן חכם שלום במידה ויבקש את תמיכתו לראשות העיר".

במהלך שהותו בכנסת, חברי הכנסת החרדים של שס נראו כשהם מסתודדים לצידו. בשיחה עם אתר 'אקטואליק' מבטיח תורג'מן לסור ללשכתו של ראש העיר ניר ברקת ולדון איתו על עניין ת"ת סנהדרין בעיר למרות שלטענתו הוא לא קיבל פנייה כזאת. "האמת שלא פנו אלי עד עתה, אבל בכל מה שקשור לציבור הספרדי אני החלוץ הראשון שלהם" אומר תורג'מן.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חחח בדיחה טובה

  אם הוא מקבל יותר מ5,000 קולות זה הישג

  מעיין |
  הגב
 2. הוא בטוח יביא יותר קולות מגאידמק חחחח

  הוא בטוח יביא יותר קולות מגאידמק חחחח

  יצחק חכם |
  הגב
 3. סוליה לרגלי החרדים

  אין מתאים יותר מאשר להיות סוליה לרגלי החרדים מאשר תורג'מן… יש לו את כל הנתונים לכך…

  דני |
  הגב