בדרך לפוליטיקה? התכנית המפתיעה של ג'ודי

רעייתו של שר הפנים הפורש החלה בגישושים לקראת התמודדות אפשרית בליכוד – כך מדווחים גורמים במפלגה {סערת שלום}

מי שלא רצה את סילבן יקבל את ג'ודי? האתר 'ליכודניק' מדווח בסופ"ש כי ג'ודי שלום ניר מוזס, רעייתו של שר הפנים הפורש, סילבן שלום, בוחנת כניסה לזירה הפוליטית דרך התמודדות בפריימריז הקרובים.

ע"פ הדיווח של אריק זיו, המידע החל לחלחל לשטח של הליכוד כאשר פעילים ממחנה סילבן החלו להתייצב מאחורי ג'ודי לקראת התמודדות אפשרית.

לפי שעה מדובר בלא יותר מספקולציה, אולם במערכת הפוליטית מעריכים כי המעורבות הציבורית של ג'ודי בעבר, לצד תחושת העוול שחשה משפחת שלום והרצון "להוכיח" למערכת כי הם עדיין על המפה, עשויים להכריע סופית בעד כניסה לחיים הפוליטים.

כזכור, ג'ודי ניר מוזס שלום, משכה אליה לאחרונה אש רבה בשל ניסיונות ההגנה שלה על בעלה באמצעות ציוצים בחשבון הטוויטר שלה.

בשבוע שעבר היא התייחסה לקריאתה של יו"ר מפלגת מרצ, חברת הכנסת זהבה גלאון, לפתוח בחקירה נגדה וזאת בטענה כי היא איימה על המתלוננות ומטילה עליהן. "אם הייתי מחבלת היא היתה אוהבת אותי", צייצה הגברת מוזס-שלום.

כשהתפוצצה הפרשה כתבה שלום: "אני כמובן לא מתכוננת לשתוק. החוויה שילדיי נאלצים שוב לעבור, גם אם אכנס לכלא, על שיימינג וליכלוך. אנחנו לא חיים בבית כנסת". לאחר מספר דרות מחקה שלום את הציוץ מאחר והעמידו אותה על משמעויותיו הפליליות.

לאחר מכן בחרה שלום לתקוף את העיתונאית רינה מצליח שעסקה בנושא. לטענתה, מצליח מצויה בסכסוך עם בעלה ולמרות זאת היא נמנעת מלתת גילוי נאות בענין.

בציוץ אחר השוותה מוזס שלום את מה שעושים לבעלה למה שעשו לתנ"צ אפרים ברכה: "הלהט באולפנים להרשיע אדם, לדרוך עליו ולפורר את משפחתו, וואו. כל הלילה חשבתי על אפי ברכה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.