בדרך לראשות העיר: היועץ האסטרטגי אבריימי קרויזר בריאיון חג ל'קוקר' מעניק 5 טיפים למועמדים – צפו בוידאו

ערב הבחירות לרשויות המקומיות, יצאנו למשרדו של היועץ האסטרטגי החרדי אברימי קרויזר, שיעניק לכם המעומדים, טיפים אשר יסייעו לכם המועמדים בדרך לכיבוש הפסגה המוניציפלית.

קרויזר עבד בימים הסוערים בתקופת הבחירות לראשות עירית ירושלים, בצוותא עם 'איל ארד', בקבוצת 'ארד תקשורת בע"מ', קרויזר היה אחד האישים הבולטים שפעלו למען בחירתו של ניר ברקת, לאחר מכן שימש כיועצו האסטרטגי .

  "כל מעומד זקוק לעזרה משמיים". פותח  קרויזר. אולם  בכל מה שקשור להשתדלות: אני הייתי מייעץ למועמדים לפלח את האוכלוסיות ולפתוח את ספר הבוחרים, יש להתמקד במה שיש, ומה שאין לא לגעת".

צריך לדעת על מה מדברים בקמפיין. כן על בסיס זה יש צורך אינטגרלי לייצר תוכנית אסטרטגית שדרכה ניתן להבהיר את המסרים לציבור הבוחרים". הוא אומר.

"דבר נוסף", מייעץ קרויזר, "תנסה להשפיע על מה שניתן להשפיע".

לא רבים יודעים אבל את דרכו הציבורית החל קרויזר כפעיל רוחני תזזיתי שהיה שותף להקמת ישיבת 'אור אלחנן' במודיעין עילית, עד היום  משמש,  כמחנך בכפר הנוער 'שדה חמד'.

  קרויזר  כאיש שידו רב לו בעשייה תורנית מדבר על הרבנים בקמפיין הבחירות, "יש לך רבנים יש לך אוהדים זה בסדר, מעתה תתמקד בקבוצות שאתה מסוגל להשפיע עליהם".

 "אם אתה מצליח לקבוע את סדר היום על מה ידברו בתקשורת זוהי  – נקודה חשובה ומשמעותית", אומר קרויזר, ומציע לדבר בעיקר על החולשות של הצד השני .

בנוסף הוא מזכיר כי חשוב מאוד לייצר מומנטום, "ככל שהקמפיין ילך ויתרומם, שציבור הבוחרים יחוש באהדה הרבה שאתה מקבל בסקרים במסרים ציבורים, כך תוכל לכבוש את הפסגה".

ולסיום הוא מתריע: "לא לשכוח את יום הבחירות במערך הארגון, הכי חשוב להביא לקלפי את ציבור הבוחרים".

צפו בריאיון

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.