גורם בבית הרב עמאר: "הרב מאזוז עודכן לגבי סיום המחלוקת"

יו"ר שס אריה דרעי נפגש עם הגר"ש עמאר במהלך סוף השבוע האחרון וסיכם לאחות את הקרעים שנזרעו במרוצת השנים האחרונות בין הצדדים

דרמה בעולם הספרדי: יו"ר שס אריה דרעי נפגש עם הגר"ש עמאר במהלך סוף השבוע האחרון וסיכם לאחות את הקרעים שנזרעו במרוצת השנים האחרונות בין הצדדים, השניים ייפגשו שוב הערב יחד עם הראשון לציון ויסכמו על סיום הסכסוך בציבור הספרדי. הפגישה סוללת, את הדרך לשלום בציבור הספרדי בו יכריזו הערב (שלישי) כל הצדדים על סוף עידן המחלוקת. לאקטואליק נודע כי גם הגר"מ מאזוז עודכן בסוף השבוע על סיום המחלוקת.

הכתב יעקב ריבלין צייץ בטוויטר: "חמישה אנשים בלבד ידעו לאורך כל החודש וחצי על המו"מ החשאי: הרב עמאר, רעייתו מזל, השר דרעי, היועץ יענקי ביכלר המתווך מצד ש"ס ואלי מלכה המתווך מצד הרב עמאר".

גורם בכיר בבית הרב עמאר שהיה מעורה במהלך אומר בשיחה לאקטואליק על הרגע ההיסטורי כי גם תנועת יחד תכלל בהסכם השלום. "הפגישה החלה ביום חמישי, וגם יידענו את הרב מאזוז, מדובר במהלך רציני, כולם רוצים שהשלום הזה יחזיק בע"ה לאורך זמן. הגיע הזמן להתחיל דף חדש".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בדרך לכלא מכלוף מנסה לקבל תמיכה

  הציבור לא מטומטם ולא יתן את קולו למושחת! לכולם ברור שאם מצבך בסקרים היה טוב לא היית חולם להתנצל בפני מרן הרב עמאר שליט"א, אצלך מר מכלוף הכל אינטרסים

  מכלוף אתה אבוד מקומך בכלא!! |
  הגב
 2. זהירות!!! דרעי מרעיל את הרבנים וכך מחסל יריבים

  נקווה שהקב"ה יתמיד בריאותו של מרן הרב עמאר למרות הסיכון שבקרבת דרעי

  שימשון |
  הגב
 3. בכל מקרה שס לא נבחר!!!!

  נקווה שיחד תרוץ בלי שס המתועבת

  אלעד |
  הגב