בהוראת הרב פינטו: "מבצע תפילין" בכל העולם

מאות פעילי קהילת "שובה ישראל" יצאו למרכזי הערים בכדי להניח תפילין להמוני יהודים בישראל ובעולם

בהוראתו של הרב יאשיהו פינטו יצאו מאות פעילי קהילת "שובה ישראל" למרכזי הערים בכדי להניח תפילין להמוני יהודים בישראל ובעולם.

לאחר קבלת הקריאה אשר מעוררת בדבר חשיבות המצווה העצומה של הנחת התפילין,יצאו הפעילים המסורים עם תיקי תפילין, מוכנים לזכות את עם ישראל.

"מבצע חלוקת תפילין לעשרות יהודים בארץ ובעולם נועד לעורר את מצות הנחת תפילין הקשר בין האדם לאבינו שבשמים", אומר אחד מפעילי שובה ישראל .

בנוסף,  חולקו תפילין מהודרות על ידי פעילי הרב פינטו שהורה לתרום צדקה עבור המיזם החשוב. אחד מהפעילים בשם שמעון אבישרה מקהילת הקודש שובה ישראל ניו יורק אומר: "אנחנו קיבלנו הנחיה מכבוד האדמו"ר פינטו לחלק לכל יהודי ללא כל קשר למצבו הכלכלי".

הפרויקט הזה הפך למבצע תפילין הגדול בעולם למעלה ממאות יהודים שקיבלו על עצמם להניח תפילין מידי יום,קיבלו תפילין מקהילת הקודש שובה ישראל בארץ ובעולם".

בן ציון עטיה מנהל הפרויקט, מספר לנו שבאחד הנסיעות שלו נסע במונית ספיישל, וכשדיבר על המבצע לנהג הוא סיפר "שלא הניח תפילין 20 שנה", הנהג הבטיח לי "כי אם תארגן לי תפילין וסידור אני מקבל להניח תפילין כל יום", בן ציון סיפר לרב פינטו את הפרטים  והרב נתן הוראה לרכוש תפילין לנהג המונית.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חבד גם מחלקת תפילין

  מבצע תפילין בחבד קיים 50 שנה אפשר להגיד שכבר מאות אלפים הניחו
  יחי אדוננו מורנו ורבנו מלך המשיח לעולם ועד

  רובי |
  הגב
 2. הרב פינטו עשה את מבצע התפילין הגדול בעולם?!

  הרב פינטו עשה את מבצע התפילין הגדול בעולם?!

  מבלי לזלזל חס ושלום ועם הרבה כבוד והערכה
  כל שבוע יוצאים בימי שישי למעלה מעשרת אלפים בחורי ישיבות חב"ד בעולם למבצע תפילין על פי קריאת הרבי מליובאויטש לפני בדיוק ארבעים שנה.

  אז כל הכבוד לכל הפעילים שהחליטו אחרי ארבעים שנה להצטרף. אבל צניעות לא תזיק…

  שמיל |
  הגב
  • הרב פינטו עשה את מבצע התפילין הגדול בעולם?!

   תקרא את ההודעה …

   הבחורים של חב"ד מניחים תפילין לאנשים הרב פינטו מחלק תפילין לאנשים …
   יש הבדל לא ?

   שאול |
   הגב