בהלה ברמי לוי: נחש בערימות הבצל(וידאו)

נחש צפע מצוי צעיר שנכנס לבין ערימות הבצל ככל הנראה במהלך הליך הקטיף, הגיע עד לסניף של רשת רמי לוי. עובדי הסניף השתלטו על הנחש. לקונים שלום. {לקונים שלום}

נחש צפע מצוי צעיר שנכנס לבין ערימות הבצל ככל הנראה במהלך הליך הקטיף, הגיע עד לסניף של רשת רמי לוי. עובדי הסניף השתלטו על הנחש. לקונים שלום.

הדבר האחרון שתרצו להיתקל בו בעת בחירת ירקות או פירות בדוכן בסופרמרקט הוא נחש, אבל מסתבר שזה אפשרי. בסרטון שהופץ בימים האחרונים ברשת הפייסבוק מצולמים עובדי הרשת צדים נחש מתוך דוכן הבצלים בסניף, לעיני לקוחות ועובדים המומים.

"השדות החקלאיים לא מספקים מזון רק לבני האדם ,אלא גם לצפעים שמסתובבים באזורי השדות כדי לחפש מזון בדמות מכרסמים ולעיתים כחלק מהליך האריזה של החסה, הם עלולים להיכנס פנימה לשקית".

דברי גורמים הבקיאים בתחום מפגש עם נחש "לא חייב להיות אירוע טראומתי. אם נשים את כל הפחדים בצד לרגע, אפשר אפילו להנות וללמוד המון ממנו. הרי גם מכוניות יכולות להיות מסוכנות, ואנו לא מפחדים מהן. צריך לציית לחוקי המשחק, ולשמור על עירנות".

"כאשר נוקטים בכל אמצעי הזהירות – בראש ובראשונה שמירה על מרחק ביטחון ועירנות – אין כלל ממה לחשוש. אבל כל זה לא בא לרמוז שנחשים אינם עלולים להיות מסוכנים. כאשר דוחקים נחש לפינה, מנסים ללכוד אותו או פשוט דורכים עליו בטעות, הוא לא יהסס לנשוך או להכיש כדי להציל את חייו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.