בהלת החצבת: חולה ביקר בביכנ"ס במודיעין עלית

משרד הבריאות ביקש כי כל מי שביקר בבית הכנסת 'ישועת דוד' במודיעין עלית בשישי-שבת האחרון, שיתחסן – וזאת מפני חולה חצבת שהתפל במקום

החצבת ממשיכה להכות גם במודיעין עילית: משרד הבריאות פרסם כי בבית הכנסת ישועת דוד במודיעין עילית בתאריך 29.12 ביקר חולה חצבת ומי שנכח במקום באותו יום יתכן ונדבק מהנגיף.

מודעה על כך נתלתה בכניסה לבית הכנסת.

הודעת משרד הבריאות

כזכור, בשבוע שעבר משרד הבריאות הודיע בבית הכנסת מאקאווא ברחוב רבינו תם 6 בני ברק, בימים רביעי וחמישי י"א וי"ב טבת, עליו להתחסן נגד חצבת.

ל'אקטואליק' נודע כי ההודעה יצאה בעקבות אדם חולה שהיה במקום החולה במחלת החצבת.

גם שם, מודעה על כך נתלתה בכניסה לבית הכנסת.

ימים ספורים לפני כן פורסם באתר 'וואלה' חשש כי מאות מתפללים, ביניהם גם נשים וילדים, נדבקו בחצבת ממתפלל חולה בעת תפילות השבת בבית הכנסת הגדול ברחוב קאליש בבני ברק. מדברי מתפללים שצוטטו בוואלה, עלה חשש כבד כי יקיריהם נחשפו למחלה המדבקת על ידי חולה שהגיע להתפלל בבית הכנסת במהלך השבת בין השעות 12:00-12:30 ו-17:30-18:00.

עם היוודע הדבר, קרא משרד הבריאות למתפללים ששהו בבית הכנסת להיבדק בדחיפות. עוד נמסר מהמשרד כי מתפללים שלא חוסנו נגד חצבת בעבר צריכים לפנות בדחיפות לקופות החולים על מנת לקבל חיסון סביל למחלה.

משרד הבריאות הוסיף כי משתתפים שביקרו באירוע ויפתחו מחלת חום או פריחה בשלושת השבועות הקרובים, מתבקשים לידע את הרופא המטפל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.