בהר חומה דורשים מליאון: בחירות למינהל הקהילתי

תושבי הר חומה דורשים מראש העיר הנבחר משה ליאון וממועצת העיר: בחירות למינהל הקהילתי בשכונה

תושבי שכונת הר חומה דורשים מראש עיריית ירושלים משה ליאון, לקיים לאלתר בחירות למינהל הקהילתי בשכונה. לאחר שנים שלא התקיימו בחירות למינהל שאינו מהווה ייצוג הולם של התושבים בשכונה.

לדברי התושבים בשנים האחרונות יש גידול מבורך בתושבי השכונה המונה אלפי משפחות, בשעה שהייצוג של המינהל הקהלתי נותר כמות שהוא בלי לתת ביטוי לתמורות ולצרכים המשתנים שחלו בשכונה.

לדבריהם רק בחירות חדשות יתנו ייצוג הולם למגוון ומכלול הצרכים של תושבי השכונה. התושבים פונים לראש העיר החדש משה ליאון שנושא המנהלים הקהילתיים קרוב לליבו ופעל רבות בתחום זה בקדנציה האחרונה ועל פי הפרסומים מתעד להמשיך בתיק גם בקדנציה הנוכחית, ולחברי המועצה לקדם באופן המהיר ביותר את קיום הבחירות למינהל הקהילתי בהר חומה.
בשנים האחרונות חל גידול ניכר במספרם של המשפחות החרדיות המתגוררות בשכונת הר חומה. כיום מתגוררים בשכונת הר חומה קרוב ל-1000 משפחות חרדיות שהם כולם חלק מהקהילה בהנהגת רב השכונה וראש מוסדות 'כאייל תערוג' הרה"ג אייל עמרמי שליט"א. מנכ"ל המוסדות הרב יצחק הרוש פועל כל העת מול הגורמים העירוניים, לדאוג לצרכים הייחודים של התושבים החרדים בשכונה.

אודות לפעילותו נחנכה לאחרונה שלוחה חרדית של המינהל, השלוחה החרדית תקיים פעילות לילדים חוגים הופעות פעילות תרבות תורנית אירועי העשרה לנשים. כל הפעילות תעשה על טהרת הקודש ובהכוונתם של רבנים שנתנו את ברכת הדרך למיזם המוצלח, המהווה מוקד פעילות חינוכית לילדי השכונה מהמגזר החרדי.

חרף הקמת השלוחה התושבים דורשים כי ההכרה בצרכים שלהם תהיה מובנית באמצעות ייצוג הולם בקרב חברי המנהל הקהילתי: "אנחנו לא צריכים להידפק על הדלתות כמו עניים בפתח ולבקש את הצרכים המגיעים לנו. על ראש העיר מר משה ליאון לדאוג לכך שיהיו בחירות ואלו ישקפו באמת את הגיוון של האוכלוסייה בשכונה וכך כל סוגי האוכלוסיות המתגוררות בשכונה יוכלו לקבל את השירותים המגיעים להם". הדגישו התושבים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.