בהשתתפות הגר"ג: בלדרמן זעקו לרפואת מרן

‏קהל המונים בעצרת תפילה לרפואת מרן רבינו ראש הישיבה הגראיל שטיינמן שליט"א, בהיכל בית המדרש לדרמן בבני ברק. בפתיחת העצרת נשא דברי התעוררות הגאון רבי יצחק זילברשטיין שליט"א, ובהשתתפות מרן הגאון רבי גרשון אדלשטיין ראש ישיבת פונוביז . -צילום יהודה פרקוביץ

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הנה דברי התעוררות מאת הגאון הצדיק כנסו

  ממש דאגה גדולה לכל עם ישראל ואני הק' אומר לכם כמו נבואה מהשמים ממש, שיש רק דבר אחד שיכול לעזור למרן שליט"א לרפואה שלמה והיינו אם החכי"ם של יהדות התורה [דגל אגודה ש"ס וכו'] ביחד עם ועד הישיבות שמשתף פעולה עם הצבא יבטלו גזירת גיוס השמד והזימה.

  כפי שסוקר בתקופה האחרונה, הקיצונים מרבים למחות ולהפגין כנגד 'ועד הישיבות', בטענה שהוועד פשרני מדי בנושא גיוס בני הישיבות לצה"ל, ובפרט המזכיר של ועד שמד הישיבות, הרשע העמלקי אשר קליין, מדובר באדם שתועד מכה מכות רצח אנשים ושופך עליהם חומצה כגי להרגם. לא מספיק לו שהוא רוצח נשמות בני הישיבות, גם רוצה לרצוח ממש. רק תראו את הסירטון איך שאשר קלין התקיף באקונומיקה ונתן מכות רצח כמו בגרמניה {כמו היטלר ימח שמו וזכרו} עם מקל גדול לעומת צעקות ובכיות של הנרדף. אשר קליין תקפו באלימות פראית כשהוא שופך על פניו ועיניו מיכל אקנומיקה באכזריות, וממשיך להפליא בו מכות רצח בכל חלקי גופו, כשכל עוברי האורח נחרדים ונחלצים לעזרתו בקריאות 'הצילו' עד שכוחות ההצלה פינו את הפצוע התלמיד חכם הגדול לבית חולים. וההוראה לשיטת כל גדולי ישראל היא – שלא להתייצב בלשכות הגיוס.

  הגיע הזמן לטפל בועד הישיבות שהוקם ע"י גדו"י ובהמשך משמש לצערינו להתעללות בבני ישיבות במשך שנים האחרונות, רוצחי נפשות ורוצחי גופות רח"ל, ורק אם אין יראת אלקים במקום הזה והרגוני, רח"ל. והיות שכל התשקורת מסתירים את העובדות המצמררות הללו, שאשר קליין הפליא בו מכות אכזריות באגרוף רשע ובמקל, ולא נחה דעתו עד ששפך עליו ועל עיניו אקונומיקה, ובחסדי ד' ניצל מכף אויב ד', אז מן הראוי לעדכן את הציבור למען ישמעו ויראו ויידעו כולם את פניהם האמיתיות של סוכני השמד החצרים ב'ועד הישיבות'.

  בטור מתואר בהרחבה על שיטת האקונומיקה, כפי שסיפרו חוקרי משטרה של מדינת ישראל, "השיטה נחשבת חלק בלתי נפרד מזירות פשע רבות. ישנם פושעים שמצטיידים בברדסים לראשיהם וכפפות לידיהם, ומבצעים פשע "סטרילי" שאינו מותיר כל עקבות. פושעים אחרים שופכים אקונומיקה על זירת הפשע. האקונומיקה תמחק את טביעות האצבעות ואת שרידי הפשע ותמנע מגורמי אכיפת החוק לגלות את הפשע, או לפחות את מבצעיו".

  העסקנים מסבירים לכל הנכנסים לועד הישיבות ולשכת הגיוס שעליהם להיזהר לא לשוחח שם עם ציידי הנפשות, ולא לחתום על מסמך של חיול. גם ביציאתם של המתייצבים, הם מבררים אצלם שאכן לא חתמו או לא השתכנעו ח"ו להתגייס לשמז וזימה בפועל. כמו כן, כל מי שנתקל בבעיה מול הצבא, הם לוקחים ממנו פרטים ועוזרים לו להסדיר את מעמדו.

  הלב עוד לא נרגע מהתמונות המזוויעות שפורסמו לפני מספר שבועות, בהן נראה אחד ממזכירי ועד הישיבות שופך אקונומיקה על אברך יקר שעמד במסי"נ מול משרדי ועד הישיבות ומחה נגד הפשעים הנוראים המתחוללים לנגד השמש, בביטול מעמד בן ישיבה מבני ישיבות וכוללים רבים כל כך, ובשיתוף הפעולה עם גזירת הגיוס. רבים ציינו כי רשעות כזו של הכאה אכזרית במקל ושפיכת אקונומיקה, לא נראתה על ידי אף אחד מציידי הנפשות שהפגינו כנגדם, או בכלל על ידי אף חילוני באחת מהמחאות ברחבי הארץ.

  וכעת נראה, שמעשה זה של שפיכת האקונומיקה מסמל את כל התנהגותו של ועד הישיבות. אין זאת, אלא שלאחר קול הרעש הגדול מארבעה קצוות הארץ נגד גזירת הגיוס ונגד התנהלות ועד הישיבות, החליטו שם לאמץ את "שיטת האקונומיקה.

  ממש כך הגיע הזמן לסלק את מלאך המוות ורבינו יחיה לקבל המשיח אמן אמן אמן |
  הגב