"בואש ובמים": תיעוד מרהיב מהפגנת הפלג

לפני זמן קצר הסתיימה מחאת הפלג הירושלמי בבני ברק, בהפגנה נעצרו כ-15 מאנשי הפלג בהם מנכ"ל רשת ברכל, 12 מפגינים נפצעו בהם שוטר שסובל משבר ברגלו. המשטרה עשתה שימוש בחומר הבואש במטרה לפזר את ההפגנות. צלם פלאש 90 תיעד

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כולם רואים את הקדושים האלו ואמרים "אלו החרדים היחידים המקדשי שם שמים ברבים" חייבים לעודד אותם, ולהצדיקם בשער בת רבים, להתחבר להם, זה לא עניין של רוב או מיעוט, הם מוסרים נפשם בכל מצב והם הרוב, השאר הם ערב רב ממש, שעליהם אמרו חז"ל גדולה שנאת עמי הארץ לתלמידי חכמים וכו, והשאר הם נכדי המן הרשע. והפלג הם הרוב, וידוע שהם הרוב. על כל פנים הם אנשים קדושי עליון שיש להם כבוד לגדולי תורה ומוכנים בכל דרך שהיא לכבד ראשי ישיבות וגדולי הדור שחושבים כמוהם, ויש הצדקה להבין את מעשיהם, אדרבא על אלו שנגדם כתיב "משנאיך ד' אשנא". ומצווה גדולה לדחוק כולם שאינם מוחים, ואינם מפגינים עד לפינה, הם המוחים הקבוצה האחרונה שנשארה בסוף הגלות המר הזה, שמוכנה לקבל מכות ובזיונות בשביל כבוד שמים, ולכן כשרואים את המעשים הטובים של הפלג אנחנו שמחים שיש שמחה גדולה בשמים, ועליהם כתיב: ומי כעמך ישראל אשר בך אתפאר. כל הכבוד להם. הם הם הנשמות של מתתיהו ובניו כשעמדה מלכות הרשעה להשכיחם התורה נלחמו ונמסרו גבורים ביד חלשים. הם מוסיפים "זכויות" לעם ישראל. וידוע שרק אלו קבוצת הפלג יזכו לקבל פני משיח בקרוב ממש ולא אנשי הערב רב.

  הם אחים יקרים , אהובים, ונאמנים, קיימים, ונאמנים, וצדיקים, והולכים לפי רוב הרבנים, הם אנשים טובים מאוד, הפועלים לפי צו מצפונם של גדולי ישראל, יש להם אידאולוגיה, ולרבנים שלהם יש מושג מה קורה בשטח, הם מוחים ברבים לשם שמים בצורה שאף אחד מגדולי הדור לא אסר בשום אופן וצורה, אני ואתה לא סובלים מהם אנחנו גאים בהם!!!

  כולם רואים את הקדושים האלו ואמרים "אלו החרדים היחידים המקדשי שם שמים ברבים" חייבים לעודד אותם, ולהצדיקם בשער בת רבים, להתחבר להם, זה לא עניין של רוב או מיעוט, הם מוסרים נפשם בכל מצב והם הרוב, השאר הם ערב רב ממש, שעליהם אמרו חז"ל גדולה שנאת עמי הארץ לתלמידי חכמים וכו, והשאר הם נכדי המן הרשע. והפלג הם הרוב, וידוע שהם הרוב.

  על כל פנים הם אנשים קדושי עליון שיש להם כבוד לגדולי תורה ומוכנים בכל דרך שהיא לכבד ראשי ישיבות וגדולי הדור שחושבים כמוהם, ויש הצדקה להבין את מעשיהם, אדרבא על אלו שנגדם כתיב "משנאיך ד' אשנא".

  ומצווה גדולה לדחוק כולם שאינם מוחים, ואינם מפגינים עד לפינה, הם המוחים הקבוצה האחרונה שנשארה בסוף הגלות המר הזה, שמוכנה לקבל מכות ובזיונות בשביל כבוד שמים, ולכן כשרואים את המעשים הטובים של הפלג אנחנו שמחים שיש שמחה גדולה בשמים, ועליהם כתיב: ומי כעמך ישראל אשר בך אתפאר. כל הכבוד להם.

  הם הם הנשמות של מתתיהו ובניו כשעמדה מלכות הרשעה להשכיחם התורה נלחמו ונמסרו גבורים ביד חלשים. הם מוסיפים "זכויות" לעם ישראל. וידוע שרק אלו קבוצת הפלג יזכו לקבל פני משיח בקרוב ממש ולא אנשי הערב רב.

  ****ועכשיו נא התעוררו רחמים ונא להתפלל על מרן מנהיג הדור השפל הזה, הצדיק הרב הגראי"ל שטיינמן שליט"א שאושפז בבית החולים לכפר על *חידוש גזירת הגיוס* של שמד וזימה בפועל ממש ממש ממש ממש ממש ממש.

  ראש ישיבת בריסק ר' דוד שליט"א אמר- כולם היו צריכים לא להתייצב לשמד הגיוס |
  הגב
  • מטומטמים

   קבוצת אנשים מטומטמים שמובילים מטומטמים עד איפה הטימטום יכול להגיע

   נו נו |
   הגב
   • הפלג מוסיפים עוד "זכויות" לעם ישראל!!!

    הם חכמים ויודעים איך לבטל גזירת גיוס השמד

    צודקים לגמרי |
    הגב