בוגי עושה יוגה

שר הביטחון לשעבר משה (בוגי) יעלון פרסם בחשבון הטוויטר שלו תיעוד בו הוא נראה בשיעור יוגה בסטודיו ביישוב מכבים. { לא מתיחה}

זאת לא מתיחה: שר הביטחון לשעבר משה (בוגי) יעלון פרסם בחשבון הטוויטר שלו  תיעוד בו הוא נראה בשיעור יוגה בסטודיו ביישוב מכבים.

יעלון נראה רגוע ונינוח. "אתה אולי עוזב את הודו, אבל הודו לא עוזבת אותך", כתב יעלון לצד התמונה משיעור היוגה ותמונה ממערכון בתכנית "ארץ נהדרת"..

בשבוע שעבר בנאום בכנס הרצליה הודיע שר הביטחון לשעבר כי להתמודד על הנהגת המדינה – ומתח ביקורת חריפה במיוחד על ראש הממשלה נתניהו. "בחודש שעבר התפטרתי מתפקידי", אמר יעלון. "בהודעתי הבהרתי כי אשוב לחיים הציבוריים. כוונתי היא להתמודד על ההנהגה בבחירות הבאות. החודשים האחרונים הוסיפו וחידדו עבורי את פערי התפישות ביני לבין ראש הממשלה".

"אם יש מה שמדיר שינה מעיניי, אלו לא משאיות הנשק העושות דרכן מסוריה ללבנון וגם לא ניסיונות אירן להפעיל טרור בזירות השונות בהן יש לישראל יכולת לטפל בעוצמה ובתחכום בזכות חיילים ומפקדים מצוינים", הוסיף יעלון. "אם יש משהו המדיר שינה מעיניי אלו הם הסדקים הנפערים בחברה הישראלית, כרסום שיטתי בערכים הבסיסיים, הניסיון לפגוע במפקדי צה"ל, בצה"ל עצמו – ובערכיו באופן המסכן את חוסנו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.