בוגרי 'אור ישראל' הפתיעו את ראש הישיבה(גלריה)

הפגיעה בראש ישיבת 'אור ישראל' הגאון רבי יגאל רוזן: אמש הפתיעו עשרות מחשובי בוגרי 'אור ישראל' את ראש הישיבה בהגעתם לישיבה למחות ולחזק בעקבות הפגיעה המתמשכת של אנשי 'הפלג הירושלמי' בראש הישיבה. {"פגיעה מתמשכת"}

הפגיעה בראש ישיבת 'אור ישראל' הגאון רבי יגאל רוזן: אמש הפתיעו עשרות מחשובי בוגרי 'אור ישראל' את ראש הישיבה בהגעתם לישיבה למחות ולחזק בעקבות הפגיעה המתמשכת של אנשי 'הפלג הירושלמי' בראש הישיבה.

עשרות מבוגרי 'אור ישראל' אשר חצו את גיל הארבעים ונושאים כולם משרות תורניות הגיעו אמש לאחר תכנון קצר לישיבת אור ישראל בפתח תקווה להביע את מחאתם בעקבות מסע הרדיפות שעובר הגאון רבי יגאל רוזן ושהגיע לשיאו לפני כשבועיים אז נעלו והדביקו את דלת ביתו ואף שפכו צבע שחור ברחבת הבית.

הבוגרים הגיעו לתפילת מעריב לאחר מכן עלו לחדרו של ראש הישיבה הגאון רבי יגאל רוזן שם שמעו במשך דקות ארוכות שיעור בהשקפה, ראש הישיבה שלא ידע קודם לכן על בואם התרגש והופתע מהמחווה.

בין הבוגרים היה ניתן לראות את הגאון רבי נועם אלון ראש ישיבת 'מיר ברכפלד', הרה"ג ר' בנימין דרייפוס, הרב שמואל כהן, הרב ישראל קליין, הרב בנימין פישמן, הרב שלמה יעקובוביץ, הרב יואל רוזנבליט ועוד.

ביום שישי, מצעד פוליטיקאים ואישי ציבור המזוהים בעיקר עם 'דגל התורה' עלו לישיבת 'אור ישראל' לשעתיים של שטייגען כמחווה לראש הישיבה,
במהלך הסדר שכותרתו "לגבור האור על החושך" נראו בכירי 'דגל התורה' שוקדים על תלמודם.

20160621_211134

20160621_211239

20160621_211306

20160621_211139

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.