בודק הכביש במחלף דרור, שניזוק מהסערה: "הקבלן איים שידרוס אותי אם אכשיל הבדיקה" – וידאו

בודק הקרקע לפני סלילת הכביש במחלף החדש ששקע אחרי הסערה הוא איש מקצוע נ' ממרכז הארץ, שבדק את הכביש וגילה כי הקרקע לא מתאימה לסלילה. כשהתריע בפני הקבלן נקלע לעימות עם קבלני המשנה של חברת רמט, והוא פוטר במקום לטענתו, נ' אומר אף יתירה מכך: "הקבלן איים עליי שידרוס אותי אם אכשיל את הבדיקה".

תגובת משרד התחבורה: "מעבר לבדיקה שנערכת בחברה עצמה, הורה שר התחבורה למנכ"ל משרדו למנות בודק מיוחד שיבחן את כל התהליכים – התכנון, הביצוע ובקרת האיכות של הכביש ולהגיש את המסקנות כולל צפי לפתרון בתוך שבוע. אתמול מונה יו"ר מנהלת נתיבי ישראל במשרד התחבורה להיות הבודק והשר יקבל את התוצאות בעוד שבוע".

מחברת רמט נמסר בתגובה: "חברת רמט נהנית ממוניטין של עשרות שנים, שבמהלכן השלימה בהצלחה ומסרה פרויקטים רבים בתחומי הבנייה והתשתיות בישראל. במקהר דנן מדובר באירוע מזג אוויר חריג בעוצמתו שגרם לבעיות שנוצרו בכביש". יש להדגיש כי במועד התקלה טרם נמסר הכביש למזמין העבודה (נתיבי ישראל) ולכן טרם נסעו בו כלי רכב. עם היוודע התקלה, נמצאת החברה בקשר שוטף ופועלת בתיאום מלא עם מזמין העבודה לצורך טיפול מהיר ככל הניתן בבעיות שנוצרו בכביש, בנוגע לטענות שעולות בכתבה על חריגות שנמצאו במהלך העבודה: העבודות מתבצעות תחת בקרה צמודה הן של הקבלן המבע, והקן של מזמין העבודה. כל חריגה מטופלת באופן מיידי. החברה עומדת בכל החוקים והתקני המחמירים ביותר וגם בעבודה זו מבוצעות הפעולות תחת בקרה שוטפת של צוות בקרת איכות מטעם הקבלן ושל צוות אבטחת איכות מטעם המזמין".

צפו בכתבה באדיבות רשת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.