בוועד המאבק של 'הפלס' מבטיחים נקמה: "נחריף את המאבק"

לאחר תקופה ארוכה של שקט יחסית, התחמם השבוע המאבק בין 'הפלס' ל'יתד נאמן'. הטריגר להצתה החדשה: חברת טעמן שפרסמה ב'הפלס'. האזינו להודעת המחאה.

התחממות במלחמת העיתונים: בוועד המאבק של 'הפלס' מבטיחים נקמה: נחריף את המאבק. לאחר תקופה ארוכה של שקט יחסית, התחמם השבוע המאבק בין 'הפלס' ל'יתד נאמן'. 'הפלס' מציג לאחרונה שורה של הישגים לא רעים בתחום הפרסום, כאשר גורמים שונים החלו לפרסם בעיתון 'הפלס', המצוי תחת חרם פרסומות שהפעיל עליו העיתון המתחרה 'יתד נאמן'. ביום שישי פורסם בעיתון 'הפלס' פרסום של חברת 'טעמן', מה שגרם סערה קטנה, בעיקר בתחום האיומים.

גורמים בדגל החליטו לצאת למאבק. בתחילה נשלך מייל עלום מטעם 'מטה המאבק' אנונימי הקורא להחרים את מוצרי שמן זית 'טעמן'. לאחר יום, נשלח מייל אחר מטעם הרב מרדכי בלוי שלאחר הברור, 'טעמן' לא התכוונו לפרסם ב'הפלס' ואי לכך אין שום טעם לא לצרוך מוצרי טעמן. אלא שהיום בצהריים שלח שוב מרדכי בלוי מכתב הפוך בה נמסרה ההודעה כי כן האשמה מוטלת על 'טעמן' בלבד.

בועד המאבק של עיתון 'הפלס' מבטיחים נקמה. לדבריהם, אם אנשי יתד נאמן רוצים להמשיך להאבק, נוכיח שאנו יכולים להחריף את המאבק.

בהודעה טלפונית שנשלחה הערב לפעילים נאמר כך: מאבק ייענה במאבק, מלחמה לא נענית בשתיקה!!!!  לאחר ניסיונות חוזרים להשבת השפיות למחנה החרדי, אחרי הושטת יד לשלום מצידינו, קפצו להם נערי השוליים של הציבור החרדי והכריזו על מלחמה נגד התורה!!! פניהם למלחמה. הם רוצים מאבק. הם חולמים למחוק את ציבור בני התורה. הם מדמיינים להשתיק את דעת התורה.

אי לזאת ובשל כך, ציבור בני התורה מתאגד כולו ומחריף את המאבק ביתר שאת ובעשרת מונים, כנגד מי שנוטל מכספינו ומעז להשתמש בו כנגד רבותינו. לא ננוח ולא נשקוט. במלחמה לא ישנים אלא פועלים. החל ממחר יום שלישי ובמשך השבועות הקרובים, איש לא מוותר על זכותו הלגיטימית להביע את כבאו מול הפוגעים בו. אל תיתן להם לנסות לרמוס אותך!!

עוד נמסר: בנוסף יוחרף בקרוב המאבק הנחרץ באופן משמעותי ביותר. היכונו למבצע חנוכה הגדול!!!! פרטים יבואו!!!

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מה קורה עם הועד למען כבוד רבותינו

    והאיש משה עניו מכל האדם

    מעניין האם גם למשה היה ועד שדאג שיתנו לו כבוד ועוד כבוד

    אהרן דומב |
    הגב