בוזי' במכתב מרגש לילדי הארגון החרדי

מאתיים ילדים צפויים להשתתף במחנה נופש שיערך בחג החנוכה במלון 'ניר העציון *ח"כ הרצוג: "אני רוצה לברך את ארגון 'לב מלכה' ומתנדביו על פועלם במרוצת השנים ויוזמה נפלאה זו"

י

לרגל מחנה ארגון 'לב מלכה' בחג החנוכה במלון 'ניר העציון' שבו צפויים להשתתף כמאתיים ילדים חולים מבתי החולים השונים ברחבי הארץ, שיגר יו"ר האופוזיציה ויו"ר מפלגת 'המחנה הציוני'  ח"כ יצחק (בוזי') הרצוג, מכתב אל ילדי המחנה ובו הוא מתנצל שלא יכל לקחת חלק בחוויה המיוחדת במחנה.

"ילדים יקרים, חג החנוכה מסמל את ניצחון האור על החושך וניצחון הרוחניות על החומרניות. כמו שהמכבים ניצחו לפני אלפיים שנה את אחד הצבאות הגדולים והחזקים באותה תקופה, כך אני בטוח ומאמין שגם אתם- ילדים גיבורים, תוכלו להתגבר על כל משכול ולנצח בכל קרב", כותב יו"ר האופוזיציה ח"כ הרצוג. "אני מאחל לכולכם רפואה שלמה, שנה של הגשמת חלומות ושתמשיכו לעורר בנו השראה בכוחם הנשגב".

ח"כ יצחק (בוזי') הרצוג מסיים את מכתבו:" אני רוצה לברך את ארגון 'לב מלכה' ומתנדביו על פועלם במרוצת השנים ויוזמה נפלאה זו". יו"ר ארגון 'לב מלכה' הרב אהרן אברמן הודה ליו"ר האופוזיציה ויו"ר סיעת 'המחנה הציוני' ח"כ הרצוג על תמיכתו האיתנה במהלך כל ימות השנה בחולי הסרטן, ובארגון 'לב מלכה' בפרט. "אנו מוציאים תמיד אוזן קשבת בכדי לדאוג לרווחת הילדים החולים ובני משפחותיהם", ציין הרב אברמן.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.