בוז'י הרצוג בחר בזמן העימות להתראיין לפילפוליטיקה. האזינו לראיון (הקלטה)

בזמן העימות הסוער בערוץ 2, יו"ר מפלגת המחנה הציוני יצחק בוזי' הרצוג העניק ראיון לתחנת הרדיו 'קול ברמה'. בתוכנית 'פילפוליטיקה' של בלום וריבלין והבטיח כי בשום אופן לא יחרים חרדים: "אינני מוכן להדיר חרדים. אני לא מאמין בזה". האזינו לראיון המלא

על מקומם של החרדים בממשלה הבאה אמר יו"ר המחנה הציוני: "אני לא מוכן להדיר אף אחד, בוודאי אינני מוכן להדיר חרדים. אני לא מאמין בזה. אני חושב שלכל אחד ואחד יש את המקום שלו בארץ הזאת, וזה לא נכון שניפגש רק בחדר המיון בבית החולים, כל קבוצה תורמת את תרומתה, לא עסקתי בפסילות מעולם".

על הידוק היחסים בין ארה"ב לישראל: "אני מתכוון להדק מחדש את היחסים בין ארצות הברית בבית הלבן לבין מדינת ישראל".

על חוק הגיור: "גם בכל הסוגיות הללו צריך למצוא את הדרכים להקל, כיוון שיש קבוצה גדולה מאוד באוכלוסיה הישראלית שממתינה לפתרון. ואני מאמין שמגדולי התורה צריך לבוא לפתרון, והציבור מחכה לפתרון…הייתה החלטה מאוד נכבדה בעיני של הרב עובדיה יוסף זצ"ל יחד עם הרב שלמה משה עמאר בנושא לגיור בצה"ל. אני חושב שאין ברירה אלא להבין שמאות אלפי אזרחים מצפים לפתרון. סבי זצ"ל הוא האחרון שהתקין תקנות בנושאים מסוימים בתשי"ד, אני חושב שאפשר להתקין תקנות בנושאים נוספים גם בדור הזה".

על התחבורה הציבורית בשבת אמר: "הסטטוס קוו הוא חשוב מאוד, אני לא יסתיר שיש ציבור אחר שצריך את התחבורה, אני מאמין שגם את זה ניתן לפתור בדיאלוג".

האזינו לראיון המלא (באדיבות קול ברמה)
[alooma ref="6c8d70039e9421ed20f1ceedac1c31fa.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.