"בוז יבוזו לו": מחאה מול ביתו של הרב יגאל רוזן

מחפיר: עשרות אברכים ובחורים המזוהים עם הפלג הירושלמי צעדו הערב (שני) לעבר ביתו של ראש ישיבת אור ישראל הרב יגאל רוזן וקראו בשמו המלא – צפו בתיעוד

לאחר עוד יום הפגנות סוער במיוחד והפעם בבני ברק, צעדו עשרות אברכים ובחורים המזוהים עם הפלג הירושלמי אל עבר ביתו של ראש ישיבת אור ישראל הרב יגאל רוזן וקראו בשמו המלא תוך שהם שרים "בוז יבוזו לו", "וצא טמא".

כזכור, לפני כמה שבועות יצאו כלל הרבנים הליטאים נגד ההתפרצות כלפי הרב יגאל רוזן, ובשבועות האחרונים מתנהל מול בית מערך הפגנות.

במהלך ההפגנות שהתקיימו היום רק בבני ברק נעצרו קרוב לשלושים אברכים. למעלה מעשרה מפגינים נזקקו לטיפול. שני שוטרים נזקקו לטיפול במקום.

במקביל בירושלים התחולל סערה על יד לשכת הגיוס ברחוב רשי בעיר, שם הפגינו כמה עשרות מהעדה החרדית בטענה כי במקום נמצאת חרדית שנעצרה בגין עריקות. במשטרה הכחישו את הטענה אך זה לא מנע מהמפגינים להמשיך ולהפגין במקום.

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בס"ד זעקת בני ישראל ע"י בני תורה מעיר לייקוואוד יצ''ו לאור המצב הנורא בארץ ישראל בענין גזירת הגיוס ר''ל (הן בנוגע לבחורי הישיבות, והן במה שלאחרונה מכבידים עולן גם על בנות ישראל הכשירות, וכבר ישבו הרבה מהן בכלא הצבאי ר''ל, דהיינו כלא של שמד) וכבר נפלו אלפי בחורי ישיבות ואברכים לצבא, אשר כידוע כמעט כל באיה לא ישובון, וכמו שהעידו ראשי המדינה בעצמם, שבשנת הגיוס האחרון נפלו [ע"י חברי כנסת המינים שחידשו גזירת הגיוס ביחד עם ועד הישיבות] יותר מאלפיים ושמונה מאות חרדים לצבא ר''ל. ומשום שכל ישראל ערבים זה לזה, ע''כ מתאספים בס"ד הבני תורה מעיר לייקוואוד יצ''ו ביום ד' לפרשת ויצא הבעל"ט לעצרת מחאה וזעקה מול ה- CONSULATE ISRAELI בנוי יורק סיטי. ואח"כ נילך משם למחות מול משרדי הצבא של מדינת ישראל, להפגין ולמחות נגד הגזירה הנוראה הזאת של גיוס השמד. כולנו חייבים למחות על צרתן של אחינו בני ישראל הנתונים בצרה בארץ הקודש. אחינו כל בית ישראל הנתונים בצרה בשביה ובשעת גזירת שמד המקום ירחם עליהם במהרה ויוציאם מצרה לרווחה ומאפילה לאורה ומשעבוד לגאולה, השתא בעגלא ובזמן קריב ונאמר אמן. BUSSES WILL BE LEAVING FROM FOREST AVE BETWEEN 3rd and 4th STREETS AT 12:35 PM For reservations and more info call 1-908-596-9988 and leave a message מחר יום ד' פרשת ויצא בס"ד מחאה והפגנה בNew York לבני תורה מעיר ליקוואד.בס"ד זעקת בני ישראל ע"י בני תורה מעיר לייקוואוד יצ''ו לאור המצב הנורא בארץ ישראל בענין גזירת הגיוס ר''ל (הן בנוגע לבחורי הישיבות, והן במה שלאחרונה מכבידים עולן גם על בנות ישראל הכשירות, וכבר ישבו הרבה מהן בכלא הצבאי ר''ל, דהיינו כלא של שמד) וכבר נפלו אלפי בחורי ישיבות ואברכים לצבא, אשר כידוע כמעט כל באיה לא ישובון, וכמו שהעידו ראשי המדינה בעצמם, שבשנת הגיוס האחרון נפלו [ע"י חברי כנסת המינים שחידשו גזירת הגיוס ביחד עם ועד הישיבות] יותר מאלפיים ושמונה מאות חרדים לצבא ר''ל. ומשום שכל ישראל ערבים זה לזה, ע''כ מתאספים בס"ד הבני תורה מעיר לייקוואוד יצ''ו ביום ד' לפרשת ויצא הבעל"ט לעצרת מחאה וזעקה מול ה- CONSULATE ISRAELI בנוי יורק סיטי. ואח"כ נילך משם למחות מול משרדי הצבא של מדינת ישראל, להפגין ולמחות נגד הגזירה הנוראה הזאת של גיוס השמד. כולנו חייבים למחות על צרתן של אחינו בני ישראל הנתונים בצרה בארץ הקודש. אחינו כל בית ישראל הנתונים בצרה בשביה ובשעת גזירת שמד המקום ירחם עליהם במהרה ויוציאם מצרה לרווחה ומאפילה לאורה ומשעבוד לגאולה, השתא בעגלא ובזמן קריב ונאמר אמן. BUSSES WILL BE LEAVING FROM FOREST AVE BETWEEN 3rd and 4th STREETS AT 12:35 PM For reservations and more info call 1-908-596-9988 and leave a message מחר יום ד' פרשת ויצא בס"ד מחאה והפגנה בNew York לבני תורה מעיר ליקוואד.

  בס"ד

  זעקת בני ישראל ע"י בני תורה מעיר לייקוואוד יצ"ו

  לאור המצב הנורא בארץ ישראל בענין גזירת הגיוס ר"ל (הן בנוגע לבחורי הישיבות, והן במה שלאחרונה מכבידים עולן גם על בנות ישראל הכשירות, וכבר ישבו הרבה מהן בכלא הצבאי ר"ל, דהיינו כלא של שמד) וכבר נפלו אלפי בחורי ישיבות ואברכים לצבא, אשר כידוע כמעט כל באיה לא ישובון, וכמו שהעידו ראשי המדינה בעצמם, שבשנת הגיוס האחרון נפלו [ע"י חברי כנסת המינים שחידשו גזירת הגיוס ביחד עם ועד הישיבות] יותר מאלפיים ושמונה מאות חרדים לצבא ר"ל.

  ומשום שכל ישראל ערבים זה לזה, ע"כ מתאספים בס"ד
  הבני תורה מעיר לייקוואוד יצ"ו ביום ד' לפרשת ויצא הבעל"ט
  לעצרת מחאה וזעקה מול ה- CONSULATE ISRAELI בנוי יורק סיטי.
  ואח"כ נילך משם למחות מול משרדי הצבא של מדינת ישראל, להפגין ולמחות נגד הגזירה הנוראה הזאת של גיוס השמד.

  כולנו חייבים למחות על צרתן של אחינו בני ישראל הנתונים בצרה בארץ הקודש.

  אחינו כל בית ישראל הנתונים בצרה בשביה ובשעת גזירת שמד המקום ירחם עליהם במהרה ויוציאם מצרה לרווחה ומאפילה לאורה ומשעבוד לגאולה, השתא בעגלא ובזמן קריב ונאמר אמן.

  BUSSES WILL BE LEAVING FROM FOREST AVE BETWEEN 3rd and 4th
  STREETS AT 12:35 PM

  For reservations and more info call 1-908-596-9988 and leave a message
  יום ד' פרשת ויצא בס"ד מחאה והפגנה בNew York לבני תורה מעיר לייקוואד.

  מחר יום ד' פרשת ויצא בס"ד מחאה והפגנה בNew York לבני תורה מעיר ליקוואד |
  הגב
 2. סקופ: המשב"קים של הגאון רב חיים קנייבסקי הסכימו שהרב יבוא לנחם את הרב מזוז תמורת 50,000 ש"ח

  סקופ: המשב"קים של הגאון רב חיים קנייבסקי הסכימו שהרב יבוא לנחם את הרב מזוז תמורת 50,000 ש"ח

  לייבלה |
  הגב
  • משביקים????? הם ליצנים

   ממש חוצפה מהמשביקים – הליצנים
   הכל רק כסף $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$

   הכסף יענה את הכל זה אנשי בני ברק |
   הגב
 3. ודאי קידוש ה' ומסירות נפש שאין כדוגמתה... אני בהלם מהצורה בה אתם מציגים את הפגנות הציבור החרדי הירושלמים. מדובר ברבבות אנשים חרדים תלמידי חכמים צדיקים טהורים קנאים ורבנים שעושים הכל על פי הוראה ברורה וישירה של גדול הדור, ומנהיג הדור, הגאון, הצדיק, מוה"ר, מרן רבי שמואל שליט"א, מאיפה העזות מצח לכתוב חילול ה' על ודאי קידוש ה' ומסירות נפש שאין כדוגמתה? ולמה על הפגנת הנכים לא כתבתם ככה?. אבל אנחנו מאוד חזקים, ולא ניבהל מכל ההשמצות שלכם, אתם פשוט נבוכים לראות מה זה ציות לרבנים, מה זה עוצמה של מסירות נפש. אלה ברכב ואלה בסוסים ואתם בהשמצות ואנחנו אך ורק בשם ד' נזכיר. אשרינו שזכינו לקדש שם שמים.

  אני בהלם מהצורה בה אתם מציגים את הפגנות הציבור החרדי הירושלמים. מדובר ברבבות אנשים חרדים תלמידי חכמים צדיקים טהורים קנאים ורבנים שעושים הכל על פי הוראה ברורה וישירה של גדול הדור, ומנהיג הדור, הגאון, הצדיק, מוה"ר, מרן רבי שמואל שליט"א, מאיפה העזות מצח לכתוב חילול ה' על ודאי קידוש ה' ומסירות נפש שאין כדוגמתה? ולמה על הפגנת הנכים לא כתבתם ככה?.

  אבל אנחנו "הפלג" מאוד חזקים, ולא ניבהל מכל ההשמצות שלכם, אתם פשוט נבוכים לראות מה זה ציות לרבנים, מה זה עוצמה של מסירות נפש. אלה ברכב ואלה בסוסים ואתם בהשמצות ואנחנו אך ורק בשם ד' נזכיר. אשרינו שזכינו לקדש שם שמים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. בין אדם לחבירו זה אש שורפת. כבוד התורה כל שכן

  וכשהם יתפכחו ויבינו שהכניסו אותם לבועה דמיונית כדי לצבור כח, איך יכפרו על כל החילול ה' הנורא?
  וכשיבינו שלשוא ביזו את אחד מגדולי מרביצי התורה הטהורים, איך ירחצו כפיהם?

  פחד פחדים מהעתיד של הפראים הללו. אין מוסר ואין דעת תורה |
  הגב
 5. לבעלי האתר

  קאתם לשם של הסרטון העלוב "יגאל רוזן" במקום הרב יגאל רוזן
  אם זו טעות אנא תתקנו
  ואם לא אל תציגו מצג שאו שאתם נגד הפלס

  י |
  הגב
 6. מקווה שההורים של הנערים החצופים ששרו לרב יגאל רוזן יאכל בקרוב את עצמם

  בושה וחרפה. לקטן שבקטנים לא מדברים כך אז ודאי לא למי שמקובל לפחות על אחרים. זה החינוך שאתם נותנים. בקרוב כנראה תמרטו את שאר זקנכם ופאתכם.

  תמי |
  הגב
  • נִבֵּא וְאֵינוֹ יוֹדֵעַ מַה נִּבֵּא = ח"כ אשר בנאום אמר: "שכחו מה זה להיות יהודים" דהיינו כל החכי"ם החרדים שחידשו גזירת הגיוס [כולל יהדות התורה ש"ס דגל אגודה וכו] זה בגלל שהם "שכחו מה זה להיות יהודים" נִבֵּא וְאֵינוֹ יוֹדֵעַ מַה נִּבֵּא והמבין יבין. ובגלל חכי"ם אלו יש גזירות רעות על עם ישראל ר"ל, חכי"ם אלו רוצים לרקוד על דם חרדים ביחד עם ועד הישיבות ולגייס כל בחור ישיבה לצהל של שמד. והקב"ה כועס עליהם וכתיב עליהם וחרה אפי והרגתי אתכם בחרב והיו נשיכם אלמנות ובניכם יתמים. שהשם ישמרינו מכל גזירות קשות ורעות.

   נִבֵּא וְאֵינוֹ יוֹדֵעַ מַה נִּבֵּא = ח"כ אשר בנאום אמר: "שכחו מה זה להיות יהודים" דהיינו כל החכי"ם החרדים שחידשו גזירת הגיוס [כולל יהדות התורה ש"ס דגל אגודה וכו] זה בגלל שהם "שכחו מה זה להיות יהודים" נִבֵּא וְאֵינוֹ יוֹדֵעַ מַה נִּבֵּא והמבין יבין. ובגלל חכי"ם אלו יש גזירות רעות על עם ישראל ר"ל, חכי"ם אלו רוצים לרקוד על דם חרדים ביחד עם ועד הישיבות ולגייס כל בחור ישיבה לצהל של שמד. והקב"ה כועס עליהם וכתיב עליהם וחרה אפי והרגתי אתכם בחרב והיו נשיכם אלמנות ובניכם יתמים. שהשם ישמרינו מכל גזירות קשות ורעות.

   "שכחו מה זה להיות יהודים" |
   הגב
  • בכלל לא הפלג צודקים לחלוטין

   הפלג קדושים וטהורים

   צודקים לגמרי |
   הגב