בוחרים את הטובים ביותר

בחייו של כל עסק יש רשימת משימות ומטלות ארוכה למדי, בעיקר באופן שוטף. פונקציות השיווק, המכירות, ניהול הכספים ומשאבי האנוש – כל אלה עובדים ללא לאות כדי לוודא את הצלחת העסק, כל אחד בתחומו. אנשים רבים עשויים לחשוב שפונקציית הניקיון היא ברורה מאיליה והיא מיועדת בעיקר כדי לאפשר שמירה על ההיגיינה והאסתטיקה של המקום, אבל יש לניקיון המשרד חשיבות גדולה הרבה יותר, בכך שהיא מאפשרת לעובדים לעבוד בראש שקט ולהתמקד במשימות שלהם, וגם תורמת לנראות המשרד בעיני הלקוחות. אם כן, מרכיב חשוב בחיי העסק צריך להיות באחריות של חברה מקצועית וטובה, מה שאומר שצריך להשקיע מחשבה וזמן בבחירת החברה הנכונה.

למה צריך לשים לב?

בבחירת חברת ניקיון למשרד חשוב לשים לב למספר נושאים עיקריים, ובראשם – המקצועיות והשרותיות. חברה מקצועית תדע לתת לצוותי הניקיון הפועלים תחתה את כל הכלים והציוד שהם צריכים לספק שירותי ניקיון ברמה גבוהה, ואף תקבע נהלי עבודה מסודרים לעובדיה. בנוסף, אמינות החברה היא נושא שאין בו כל מקום לפשרה, וחברה שעומדת בקריטריון הזה היא חברה שעובדיה יוכלו להישאר במשרדים שלכם גם כשהם ריקים, מבלי שיהיה חשש לגניבות או לנזקים כלשהם. לשני הנושאים הללו חשוב לתת תשומת לב רבה, שכן הם יכריעו במידה רבה את איכות השירות שתקבלו ואת מראה המשרד שלכם.

עבודה יסודית – הכרח

חברה מקצועית ובעלת ניסיון כמו חברת קליניקס, תדאג שצוות המנקים יספק לכם סביבה נקייה ביותר, כך שהניקיון יתבצע באופן יסודי ומקיף, לרבות ניקוי החלונות, שאיבת השטיחים, צחצוח המטבח וכיו"ב. היסודיות תתבטא גם בקבלת אחריות על פרויקטים שונים בהתאם לצורך, למשל – ניקוי מכונת הקפה מדי שבוע או מירוק האבק ממוצרי חשמל ומחשבים. אם יש פרויקטים משמעותיים שהייתם רוצים שהחברה תיקח על עצמה, כמו ניקיון יסודי של המחסן או ביצוע עבודה יסודית עוד יותר לקראת חג הפסח, וודאו שחברת הניקיון שלכם יכולה לספק לכם את השירות הזה.

איך מוצאים חברה כזו?

כבעלי עסק, אתם בוודאי מכירים בעלי עסקים אחרים. התייעצו עם הקולגות שלכם ואם הגעתם למשרד של חבר שנראה לכם מצוחצח בדיוק כמו שאתם אוהבים – בקשו את פרטי חברת הניקיון שלו. ערכו סקר שוק, בדקו את ההמלצות ואת הניסיון של החברות השונות שאיתן אתם מדברים, היפגשו עם נציגי החברה והחליטו בעצמכם איזו חברה הותירה בכם רושם של חברה מקצועית, אחראית, יסודית ושירותית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.