בשירה ובריקודים: כך התקבל אבוטבול בלשכת ראש העיר – צפו בוידאו

בשירה ובריקודים התקבל הבוקר ראש העיר משה אבוטבול בלשכתו .

ראש העיר אמר לכלי התקשורת כי "בסופו של דבר נבחר ראש עיר ונתן את מה שצריך לתת לציבור. מרגע שהוא נבחר כראש עיר הוא ראש עיר של כולם וצריך לשרת את כולם. זה לא משנה אם מדובר בהפרש של אלף קולות או של חמישים או של מאתיים, הציבור אמר את שלו. גם אם זה היה הפוך, היינו צריכים לכבד את התוצאה".

יעקב לדרמן תיעד

)

אבוטבול התייחס לאלי כהן ואמר: "אלי כהן התקשר אליי ובירך אותי ואמרתי את זה גם בנאום הניצחון, שאנחנו שואפים לקואליציה מקיר לקיר כפי שהייתה בקדנציה הקודמת. אני חושב שזה טוב לעיר, זה גם מרפא את כל הלחץ ובסופו של דבר זה תהליך שיקרה. אני מקווה שגם בצד השני, ברוך השם, מתחילה להיות הפנמה. היו כאלה שהתקשרו אליי עוד לפני הבחירות וביקשו 'שמור לנו על מקום בקואליציה' ואני באמת שמרתי". "אף אחד לא יכול להבטיח לך שזה לא יקרה, לא בירושלים ולא בתל אביב. כי אם יש אדם שהוא קיצוני הוא יעשה את זה בכל מקום. אני מגנה כל מצב מהסוג הזה, של דברים שהם לא נורמטיביים ודברים שאסורים ופסולים. אני קורא מכאן למשטרה לעשות את עבודתה כפי שהיא יודעת לעשות. ראש העיר צריך להביא תקציבים ולהביא דברים יפים לעיר, ואת העבודה של המשטרה נמשיך לחזק".

 

אחרי שהשווה את עירו לפריז, אבוטבול ממשיך באותו קו. "נהפוך את בית שמש גם ללונדון. הקמתי קניונים בעיר, הקמנו בית יד לבנים, הקמנו מגרש כדורגל ואת השוק העירוני. נפתח את כל תוכניות המגירה והכוונה שלי היא שכולם יוכלו לבוא וליהנות. יש גם הרבה דברים יפים שחבל שהם לא מגיעים לתקשורת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.