בויז'ניץ יגייסו 5,000,000 מיליון ₪ ב-36 שעות

על המיזם הכריז הרבי מויז'ניץ בטיש היארצייט של אביו הרבי הישועות משה מויזניץ זצוק"ל

ויז'ניץ מאמצת את הטרנד הכובש ומשכללת אותו לגבהים חדשים, עם יציאה לקמפיין התרמת המונים עולמי למען מוסדות החסידות, שיכלול את חסידי ויזניץ מכל רחבי העולם, כשהיעד שהוצב הינו סכום של 5,000,000 מיליון ₪.

על היוזמה הכריז הרבי מויזניץ השבוע בטיש לרגל היארצייט השישי להסתלקות אביו כ"ק מרן בעל הישועות משה מויזניץ זי"ע, כשהוא מבקש מהחסידים שלרגל הכניסה לשנה השביעית מהסתלקותו של אביו הקודש, יתגייסו החסידים כולם לעזור למוסדות שהוקמו על שמו.

בחסידות לקחו את היוזמה צעד קדימה והחליטו להפוך אותו ליום התרמת המונים עולמי למען מוסדות ויזניץ אליו יצטרפו חסידי ויזניץ מכל העולם, שבמהלך 36 שעות יגייסו תרומות חד פעמיות מחברים מכרים וידידים למען המוסדות.

יום ההתרמה שיתקיים בשבוע הקרוב ביום רביעי חמישי כ"ח אדר, יישא אופי חדשני בכך שחלקו הגדול יתבצע בשידור חי, כשכל תורם יוכל לתרום את תרומתו באתר התרמה שיעלה לאוויר באותו יום, ולראות את תרומתו מתעדכנת בשידור חי.

אל המיזם העוצמתי הצטרפו אנשי עסקים ופילנטרופיים שמקורבים לרבי ולחסידות שהתחייבו להכפיל כל תרומה שתיכנס ביום ההתרמה, כך שתרומה של כל תורם תהיה שווה פי 2.

מטות וחפקי"ם יוקמו ב 11 מוקדי החסידות בארץ, ארה"ב, קנדה ואירופה, לשם יתקבצו החסידים ביום ההתרמה ההמוני, ויתפעלו את מערך ההתרמה שיתחיל ביום רביעי בשעה 5:00 אחה"צ ויסתיים למחרת ביום חמישי בשעה 11:00 בלילה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.