בוסו חגג בפתח תקווה: "מפלגת הטרנד כשלה"

שמחה גדולה נרשמה במטה הבחירות של תנועת ש"ס בפתח תקוה, בראשות הרב אוריאל בוסו, לאחר שנודע כי המפלגה הצליחה לשמור על כוחה וקיבלה שלושה מנדטים.

בשעה שהחלו לזרום הנתונים מהשטח, פעילי המטה הבינו כי הפעם פתח תקוה נדבקה ב"מחלת הטרנד". המפלגה החדשה "ביחד" זכתה ברוב קולות ונגסה בפרוסה משמעותית של ש"ס. לא זאת אף זאת, ש"ס התמודדה גם מול רשימות נוספות, ביניהן רשימת "ישי" שזכתה לתמיכתו המלאה של הרב משה פינטו ונחלשה בגלל המצב שנוצר בשטח. למרות ששאר המפלגות נחלשו, ש"ס הצליחה להפתיע ולשמור על כוחה.

יו"ר ש"ס בעיר הרב אוריאל בוסו, הודה למאות הפעילים שהרימו את השטח, הסתובבו בעיר ושכנעו תושבים להצביע. "אנחנו מרוצים מאוד מהתוצאה", אמר בוסו, "בהתחשב במכשולים הרבים ובמפלגת הטרנד שסחפה את התושבים, לשמור על כוחנו היה אתגר לא פשוט. אני מודה להקב"ה על שזיכנו ליטול חלק בעשייה הברוכה להרבות כבודו יתברך, ולמען המשך מורשתו של מרן זיע"א. לשמור על כוחנו בעת הזו, בצל ההסתה הגדולה נגד הציבור החרדי, נחשב להצלחה גדולה. נקום מחר ליום חדש כדי להמשיך בעשייה, ובעזרת ה' נעשה ונצליח".

יו"ר מטה הבחירות, הרב אליהו גינת, שעמל לילות כימים בשלושת החודשים האחרונים למען הצלחת המערכה, הודה אף הוא לפעילים והתייחס להסתלקותו של מרן. "הסתלקותו של מרן זצוק"ל שבועיים לפני יום הבחירות, הייתה המכה הכי קשה עבורנו. יותר ממפלגת הטרנד וההסתה נגד החרדים ברחוב. הקמפיין המוצלח שלנו חיבר את תושבי העיר למרן זיע"א רגשית ורק בגללו הצלחנו לשמור על כוחנו על אף המכשולים והבעיות שנוצרו במהלך תקופת הבחירות".

עוד הוסיף הרב גינת: "אני רוצה להודות לכל הפעילים והמסייעים במערכה הקשה. יהי רצון שנזכה להיות שליחים נאמנים, להמשיך את דרכו של מרן בשמירה על הנשמה והמסורת היהודית. אנו מבטיחים להמשיך בדרכו של מרן ומתפללים שנוכל להמשיך בעשייה בלא שתצא שגגה מתחת ידינו".

קמפיין הבחירות של ש"ס בפתח תקוה הובל על ידי משרד הפרסום "שחור ולבן" בבעלות שמעון רווח, שהחל את הקמפיין שלושה חודשים לפני מועד הבחירות, הרבה לפני שהשטח התעורר. בין השאר, הגו אנשי המשרד את הסיסמא "אוהבים אותך מרן", "נשמה ומסורת יהודית – רק שס" ועשרות מוצרי פרסום ותעמולה אשר חולקו בשטח על ידי פעילי המטה.

השפה הפרסומית שדיברה אל הרגש וחדרה אל הלב, נוצרה בתקופה שמרן הגאון רבי עובדיה יוסף זצ"ל עמד באיתנו ועודד את נציגיו ושלוחיו ברחבי הארץ ואף מסר שיעורים כסדרן. בעקבות האהדה וההד החיובי שיצר סביבו, הקמפיין ליווה את מערכת הבחירות של ש"ס גם ברמה הארצית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.