בוקר דרמטי: חפץ עשוי להפליל שני שרים מכהנים

בנוסף לעדותו על ראש הממשלה נתניהו, מתברר כי עד המדינה ניר חפץ "פתח" גם על בכירים נוספים בהליכוד, בהם שני שרים מכהנים

עד המדינה ניר חפץ, מתברר הבוקר בפרסום ב'ידיעות אחרונות', לא עוצר רק בראש הממשלה נתניהו. לפי העיתון, חפץ מסר עדות שהיא "רעידת אדמה", לא רק על נתניהו אלא גם על בכירים נוספים בהליכוד, בהם שני שרים מכהנים.

בעיתון פורסם כי במסגרת ראשי פרקים שהעביר חפץ לחוקריו, הוא העלה את שמותיהם של ארבעה בכירים בסיעת הליכוד שעימם ניהל קשרי עבודה בכנסת הנוכחית ובזאת שקדמה לה, ושעל פי החשד מההתנהלות איתם קיים חשד לפלילים. מדובר – בנושאים הקשורים למערכת הבריאות והגנת הסביבה.

"מדובר בחומר מודיעיני בעל ערך רב, וחלקו מתווסף לחומרים מודיעיניים קודמים שהיו במשטרה", אמרו גורמים המקורבים לחקירה.

השר זאב אלקין, שהשמועות אמרו כי הוא ומירי רגב הם שני השרים בליכוד שחפץ מסר עליו עדות מפלילה, הגיב הבוקר ואמר כי "בתקופת כהונתי כשר להגנת הסביבה אין לי שום מגע עם חפץ, לא יודע על מה מדובר".

כזכור, אתמול תקף נתניהו את מסע גיוס עדי המדינה נגדו, ואמר: "אני רוצה להגיד כמה מילים על תעשיית עדי המדינה. לוקחים אנשים שטוענים שהם ביצעו איזו עבירה. מכניסים אותם למעצר, מהלכים עליהם אימים, אומרים להם: 'החיים שלכם הסתיימו, החיים של המשפחה שלכם הסתיימו. אנחנו ניקח מכם כמעט הכל, גם את החירות שלכם. אתם רוצים להיחלץ מזה? יש מוצא אחד – לכלכו על נתניהו. לא חשוב שתגידו שקרים הזויים, העיקר – לכלכו על נתניהו'. כשיש משהו אמיתי לא צריך עד מדינה אחד, וכשאין שום דבר גם אלף עדי מדינה לא יעזרו. המרדף האובססיבי הזה אחרי עד מדינה אחד ועוד עד מדינה ועוד עד מדינה זו ההוכחה הטובה ביותר שאין כאן כלום. אז הם ימשיכו בשלהם ואני אמשיך בשלי, בעשייה ההיסטורית כאן למען מדינת ישראל. וימים יגידו עד כמה הביקור הזה היה חשוב לביטחון ישראל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.