בושה: אברך מ'הפלג' השתולל מול בית הגראי"ל

תקרית חמורה ומזעזעת אירעה בערב השבת בכניסה למעונו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן – כאשר אברך המזוהה עם הפלג הירושלמי ניסה לחדור אל תוך הבית, משלא הצליח החל לצעוק בקול כנגד גזירת הגיוס ופער פיו כנגד גדולי ישראל נוספים והשחית ציוד בלובי .{ הטירוף נמשך}

הפגיעה בגדולי הדור נמשכת: תקרית חמורה ומזעזעת אירעה בערב השבת בכניסה למעונו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן – כאשר אברך המזוהה עם הפלג הירושלמי החל לצעוק בקול מילים גסות נגד גדולי ישראל ובראשם מרן רה"י הגראי"ל שטיינמן. נוספים.

בתחילה, הבחור ניסה לחדור לבית, משלא הצליח ניגש אל החלון והחל לקלל את גדולי ישראל בקולו, במהלך התקרית, הבחור הזיק לציוד שהיה בכניסה לבניין.

ל'קוקר' נודע כי במהלך השבוע האחרון אותו פעיל עורר כמה מהומות בבתי כנסיות והיכלי הכוללים בעקבות ביטול חוק הגיוס. בין היתר פרץ להיכל כולל חזון איש בבני בר' שם עורר מהומה כשפרץ להיכל דפק על הבימה ודיבר נגד גדו"י.

בני ביתו של הרב סיפרו ל'קוקר' כי המקרה אירע מעט קודם כניסת השבת בעת שהרב החל להדליק את נרות החנוכה. בחדר שהו אנשים נוספים "הוא ניסה להתפרץ לתוך הבית דרך הדלת שנשארה פתוחה אך לא הספיק לראות את הגראי"ל והחל לצעוק בפתח הבית". יצויין, כי לאחר התקיפה המזעזעת שהתרחשה לפני כשנתיים הותקנה בביתו של הגראי"ל דלת צדדית מהצד האחרוי ממנה יוצא מרן רה"י בחלק ממסעותיו.

לפני כשנתיים לאחר הבחירות המקומיות הותקף הגראי"ל ככל הנראה על רקע הפילוג במגזר סביב הבחירות לרשויות המקומיות. צעיר חרדי בן 28, הגיע אז בשעה 05:00 לפנות בוקר לביתו של הגראי"ל שטיינמן בעת שלמד, קרא קריאות לעברו וטלטל אותו בחוזקה. שני אברכים שהיו בבית השתלטו עליו, משטרה הוזעקה למקום והוא נעצר.

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אנא להסיר את התגובות שמתחתי. יש גבול למה שאתר הנקרא חרדי יכול להרשות לעצמו.
  כמובן שיש למחות על ביזוי כבוד התורה כדין ע"י אנשי בליעל שאין רפואה למכתם.
  תודה

  יהודה |
  הגב
 2. חבורת מנוולים ואנשי בליעל. אפסים מאופסים מזרע עמלק.
  פלג שמלג, קורח וכל עדתו, שהכבוד מעביר אותם על דתם ודעתם.
  חוק הגיוס, חוק הגיוס, חבורת מפגרים שמטמטמת את השכל בשקרים שהמשכילים/פלסטינים/נאצים היו מתביישים בהם גם כן…
  כן הולכים לגייס את כולם, ולעשות שינויים בהר הבית, ולשלוט על העולם, ולשחוט ילדים בשביל המצות…
  חבורת אפסים מנוונת, תשטפו את הפה הטמא שלכם, ותעשו שלום יפה, לפני שאתם עפים לנצח מתוך היהדות החרדית.
  לכל המגיבים שמתחתי: תתאשפזו בהקדם, שום דבר אחר לא יעזור (כן, כן, גם אם תעברו על כל פסיק ב'חוק הגיוס' ותמצאו הוכחות נבואיות ש… הנה, הנה מגייסים את כולם…. חחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחח… התאשפזו נא, התאשפזו ידידי, ומהר!!!)

  יהודה |
  הגב
 3. תמיד כאשר יש מצוקה לאנשי החצר הם מסיתים את הנושא כביכול על תקיפה……כנראה ההופעה של מרן רה״י ביום רביעי בכולל ישכר באהלך היתה מאכזבת……אני אישית עברתי במקום באותה שעה וממש לא היה כלום !!!! הכל שקר מצוץ מהאצבע. שיביאו הסרטות הרי הכל מוסרט שם היום …..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. אכן זה לא בושה זה פשוט מכח הסטרא אחרא שמישהו עוד לא עשה לו הרבה יותר גרוע זה אבי אבות המוסרים של בחורי ישיבה לשמד וזה יתגלגל להיות כמו ה"יודנראט" בימי הנאצים והוא הראש של כל זה מגיע לו הרבה יותר!!!
  ולעניין מי שקם בחמש לפנות בוקר זה היה כידוע ראש קאלפי של ג' מאנשי שטיינמאן המפורסמים כידועים למעורערים בנפשם וזה כלל לא היה שייך ליהודים אוטנטיים

  החרדי האמיתי |
  הגב
 5. ע"פ תורתינו הק' ברור לנו, שגיוס בני ישיבה הרבה יותר חמור מכל דבר אסור שבתורה. אין שום היתר לחרדקי"ם להתגייס, וכל המעליג על פסק זה אמרו עליו רז"ל: כל המלעיג על דברי חכמים נידון בצואה רותחת. ואלו חברי כנסת המינים ויועציהם [הנראים כחרדים] יתנו את הדין על מה שהם המשיכו גזירת הגיוס על בני תורה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. בכלל לא בושה מגיע לפלג הערב רב…….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב