בושה: המתמודדת לראשות מר"צ פוערת פיה נגד גדולי ישראל

ח"כ תמר זנדברג אמרה לקראת ההחלטה של רבני דגל התורה כי "ישראל היא לא מדינת הלכה ולא סביר שגורלה כרגע נמצא בידיים של רבנים"

משבר הגיוס המתחולל בקואליציה גורם לאופוזיציה לחכך את ידיה בהנאה גדולה, שם כל כך חיכו לרגע הזה שהקואליציה תסתכסך עם עצמה, וכעת הם מביטים מהצד שמחים וממתינים להודעת ראש הממשלה האם יהיו בחירות.

אלא שחוץ מאלה שמביטים מהצד, ישנם כאלה שמדברים בפומבי וכדי לקושש עוד כמה קולות הם פוערים פיהם נגד גדולי ישראל.

זה מה שעשתה לפני זמן קצר המתמודדת הפייבוריטית לראשות מר"צ ח"כ תמר זנדברג, שמתכוננת לקראת הפריימריז שיתקיימו בקרוב לראשות מפלגתה.

ח"כ תמר זנדברג אמרה לקראת ההחלטה של רבני דגל התורה כי "ישראל היא לא מדינת הלכה ולא סביר שגורלה כרגע נמצא בידיים של רבנים".

זנדברג העיזה ותקפה ״באיזה עולם הרבנים מנהלים את המדינה? ישראל היא לא מדינת הלכה ולא סביר שגורלה כרגע נמצא בידיים של רבנים. הממשלה הזאת חייבת ללכת הביתה – בגלל השחיתות יותר מכל סיבה אחרת. בחירות עכשיו״ סיימה החכי"ת ממפלגת השמאל הקיצוני.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אם דברה נגד גדולי ישראל מקומה בכלא כל ימיה ביחד עם העסקן אהרון גולדברג מישראל ימ"ח וזכרו שנעצר על ידי ה-FBI יחד עם שמעון ליבוביץ, בתכנון מבצע סחיטה הכולל חטיפה ואף ניסיון לרצח של סרבן גט זאת תמורת סכום של 55 אלף דולרים.

    אם דברה נגד גדולי ישראל מקומה בכלא כל ימיה ביחד עם העסקן אהרון גולדברג מישראל ימ"ח וזכרו שנעצר על ידי ה-FBI יחד עם שמעון ליבוביץ, בתכנון מבצע סחיטה הכולל חטיפה ואף ניסיון לרצח של סרבן גט זאת תמורת סכום של 55 אלף דולרים.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב