"בזכות איוונקה הגיורת – דונלד יהיה נשיא"

הגאון הרב דוד בר ששת ראש ישיבת חצות סבור כי על פי הסימנים של רבי נחמן מברסלב "מי שיזכה בנשיאות ארה"ב הוא דולנד טראמפ", צפו. { ראש הישיבה הבטיח}

רוב המקובלים עם טראמפ: הגאון הרב דוד בר ששת ראש ישיבת חצות סבור כי  על פי הסימנים של רבי נחמן מברסלב "מי שיזכה בנשיאות ארה"ב הוא דולנד טראמפ", אמר בראיון לשמואל בן עטר בקול ברמה.

הרב בר ששת נימק את הבחירה בטרמאפ,  "לטרמאפ יש לו שורשים הקרובים לארץ ישראל, בתוכנית עם שמואל בן עטר אמש הסביר כי "רבי נחמן מברסלב גילה סוד מאוד גדול לפיו מי שיש לו סימנים שקשורים לארץ ישראל הוא יבחר".

אם מצאצאיו של טראמפ יצאה איוונקה טראמפ שהתגיירה והביאה בן יהודי לעולם – אז הוא ייבחר".

ראש הישיבה הרב דוד בר ששת בשידור ברדיו קול ברמה על הבחירות באמריקה

פורסם על ידי ‏ישיבת חצות והמקובלים‏ ב- יום ראשון, 6 בנובמבר 2016

 

 דונלד טראמפ ובתו צילום: AFP
דונלד טראמפ ובתו צילום: AFP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בחג הסוכות תשע"ב נלכדה איוונקה־יעל על ידי צלפ פפראצי כשהיא צועדת עם משפחתה ברחובות מנהטן, בתלבושת שבתית למראה וכשלראשה כובע נאה. לצדה צעד בעלה, ג'ארד קושנר, מחזיק בידו תיק שממנו מציצים כמה עלים. ה"דיילי מייל", שפרסם לראשונה את התמונות, ציין כי קושנר מחזיק פרחים. "ייתכן שהם מתנה לאשתו", ניסו שם לפרש, ופספסו לגמרי את האתרוג בקופסת הקרטון שהחזיק ביד ימין. כלי תקשורת אחרים הסבירו שאיוונקה חובשת כובע חדש ואופנתי "בדרכה לארוחת צהריים", בלי להבין שהיא בדרכה לתפילה האורתודוקסית בבית הכנסת.

החברים בקהילה היהודית המקומית מספרים שהיא מתלבשת בצניעות ומגיעה לבית הכנסת בכל שבת שהיא נמצאת בעיר. "היא לא מאלה שבאות רק ביום כיפור", אומרת אחת מנשות הקהילה, וחבר אחר מספר: "גם הילדים שלה ושל ג'ארד מגיעים בכל שבוע, מעורבים מאוד בתפילה ובטקסים, ובשמחת תורה הם מצטרפים לברכת 'כל הנערים' מתחת לטלית". "איוונקה יודעת הרבה ומחויבת מואד ליהדות", מספר אדם נוסף מהקהילה. "בעיניי הם זוג אורתודוקסי־מודרני טיפוסי שמתגורר במנהטן. היא אמא ואשת עסקים, שיש לה במקרה גם אבא מאוד מפורסם".

ג'ארד חשף את הרגלי שמירת המצוות של אשתו. "היא פשוט גורמת לדברים לקרות", סיפר, וחיקה את איוונקה: "'אנחנו הולכים לשמור שבת, אז אני הולכת לבשל'. היא לא בישלה בחיים, אבל הפכה להיות בשלנית מעולה. ביום שישי היא תבשל לשנינו, ואז נכבה את הטלפונים למשך 25 שעות. אם נשים בצד את האספקט הדתי, אנחנו חיים בעולם עם קצב כל כך מהיר…", ואיוונקה המשיכה: "זה מדהים, כשאתה כל כך מחובר, פתאום להתנתק. אנחנו לא עושים שום דבר חוץ מלשחק יחד, לבלות, לצאת לסיבוב. נטו משפחה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.