כך ניצל האיש מחנק לאחר שעצם דג נתקעה בגרונו

אדם כבן 23 הגיע ל'טרם' אשדוד לאחר שבלע אדרת דג * רופאי 'טרם' הוציאו ללא סיבוכים את האדרה וכעבור 20 דקות שב הצעיר לביתו להמשך ארוחת הצהריים.

האיש תושב אשדוד כבן 23 רק רצה להשביע את רעבונו בארוחת צהרים משפחתית, אולם בעת שאכל את מנת דג הדניס שהכינה אמו לארוחת הצהריים, נתקעה האדרה בגרונו והביאה לסיכון חייו.

הוא הובהל בבהילות למיון 'טרם' באשדוד ולאחר בדיקות מקיפות שנערכו בידי הצוות המקצועי הוציא רופא 'טרם' את האדרה מגרונו, בעזרת מכשור מתאים, תוך שהוא מסתייע בצילום רנטגן שבוצע במקום על מנת לשלול נוכחות שיירים של האדרה בגופו של הצעיר.
מנהל מיון 'טרם' אשדוד דידי באום: "האדרה הוצאה בשלמותה ללא סיבוכים, והצעיר עוד הספיק לחזור לביתו להמשיך את ארוחת הצהריים החמה, כששוחרר 20 דקות לאחר שהגיע לשערי המיון".

את מיוני 'טרם' ברחבי הארץ פוקדים למעלה מ-400 אלף מטופלים אשר מקבלים שירותים מגוונים בידי בכירי אנשי המקצוע הרפואיים כאשר במיון מעטפת רחבה של שירותי מעבדה, רנטגן והדמיה, לצד טיפולים מגוונים הניתנים בידי רופאים בכירים. על פי נתוני 'טרם' חוסכים רוב רובם של המטופלים עם הגעתם ל'טרם' את ההגעה לחדרי המיון המרוחקים והסואנים ובכך משלימים את הטיפול המקצועי במסגרת מיון 'טרם' בתוך כשעה. ל'טרם' הסדרים עם רוב קופות החולים כאשר מהלקוח נדרשת השתתפות עצמית שנעה בין 0-79 ₪, בהתאם לקופה בה הוא חבר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.