בזמן הפגנת 'הפלג' – שידור "סטורי" מיוחד: אריק דביר משמח

לצד לילותיו העסוקים כתזמורת העסוקה במגזר החרדי, אריק דביר מקפיד לשתף את עוקביו במאחורי הקלעים של המקצוע, מריץ דחקות עם חבריו – ומעלה חיוך לפיד שלכם

בסדרת כתבות מיוחדת לחול המועד פסח תשע"ח, 'אקטואליק' מציג את פרויקט "כוכבי הרשת החרדים" שפרצו בשנים האחרונות לתודעה הציבורית וצצים לנו מכל עבר: בפייסבוק, באינסטגרם, טוויטר, וגם בוואטספ.

ואם תרצו לנוח ולעבור על הסטורי'ז – הם שוב יקפצו שוב ושוב.

חלקם מככבים אצלנו לא פעם, הן במדור הפפארצי 'בקליינע'  והן במדור הסטורי'ז בכל יום שלישי אצלנו באתר.

אז בשביל מה הם עושים את זה? כיצד הם נהיו כוכבים? ואלו דברים טובים הם מנסים להפיק מכל זה?

לשם כך שוחחנו עם כוכבי הרשת הגדולים של הציבור החרדי, שהפכו מהר מאד לאושיות רשת וחלק בלתי נפרד מהחיים של גולשי הרשתות החברתיות. חלקם פרצו מזמן את גבולות המגזר וכבר מוכרים בכל העולם.

חלק מכוכבי הרשת מצליחים לתעל את ההשקעה בגריפת רווחים גדולים, לעתים מפרסום בפלטפורמות בהן הם פועלים. יש כאלו שעושים זאת למטרת עשיית חסד, אחרים, זמרים, שמקדמים את שמם באמצעות הכוח המסחרי של הרשת, ויש כאלו שסתם נהנים מהסטורי.

 

והפעם: אריק דביר, כוכב החתונות החרדי – וכוכב הסטורי'ז באינסטגרם

 

כבר 12 שנה ואולי יותר הוא על במות החתונות, נחשב לאחת מתזמורות החתונות העסוקות ביותר, אבל אריק דביר, בסה"כ בן 35. הוא נשוי לבתו של יענקל'ה הלפרין, מנכ"ל 'אופטיקה הלפרין' ומתגורר בגבעת שמואל.

בשנים האחרונות, לצד עיסוקיו הרבים בעולם המוזיקה, הוא מתחזק דף פייסבוק אבל בעיקר דף אינסטגרם פעיל ביותר, כשהוא מקפיד לעדכן את עוקביו בסטורי'ז בקצב שלא מבייש כוכב רשת עולמי.

האינסטגרם של אריק דביר:

אז מה הוא מראה שם? קודם כל, הרבה מאד דחקות פנימיות עם שני כוכבי רשת אחרים מידידיו, שוקי סלומון והמפיק מיכאל כפלין. לצד זאת, הוא חושף לעוקבים את מאחורי הקלעים ואת חייו הפרטיים, משתף אותם בזמני הלימוד שלו, בפגישות מעניינות, וכן, גם בפעם שנאלץ ללכת ברגל מביתו שבגבעת שמואל לאולם החתונות בבני ברק, בשל הפגנת הפלג הירושלמי שחסמה את גהה ומנעה ממנו לנסוע עם כלי הנגינה שלו.

סטורי אופייני:

בגדול, הוא עושה שמח, גם באינסטגרם, מעלה חיוך על פני העוקבים, ואם זה עוזר גם להביא עוד אירוע או שניים בארץ או בעולם, מה רע?

שם גם אפשר לראות את היחסים הקרובים עם אחיו הגדול, עמירן, שגם הוא מנהל תזמורת מצליחה כבר שנים, ואם ניתן היה לחשוב שתהיה איזו מתיחות ביניהם בשל הקהל הדומה או התחרות – הרי שיום יום העוקבים מתבדים.

והנה הסרטון שהוא הכין במיוחד עבור 'אקטואליק':

עוד בפרויקט:

בכיר הנדל"ן הבני ברקי שהפך לתופעת רשת: שוקי סלומון

למה שלומי כהן "מוציא את העיניים" לגולשים?

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.