הרגעים המרגשים של שלומי גרטנר: "בזמן שהגישו את הקוויטל לאדמו"ר, אני שרתי" • ראיון חג (וידאו)

ענק הזמר החסידי, שלומי גרטנר, מספר בראיון חג מיוחד ל'קוקר' על השליחות הגדולה שמלווה את העשיה שלו, ומגלה: "כך גיליתי שאני זמר". בפנים: הוידאו המלא

'שלומי גרטנר' הזמר והקול הממיס – מוכר היטב לחובבי המוזיקה החסידית. 5 שנים אחרי שהוציא את אלבומו הראשון, ניצב שלומי גרטנר בשורה אחת עם גדולי הזמר החסידי.

לקראת חג הפסח, העניק לנו הזמר ראיון חג מרתק.

שלומי מספר מה הביא אותו להיכנס לתעשיית המוזיקה:
"אני מודה לקדוש ברוך הוא שהביא אותי לזה, אנחנו יודעים שהקדוש ברוך הוא נותן לאדם להצליח בפוטנציאל שיש לו.

אנחנו גם יודעים ש'בדרך שאדם רוצה ללכת מוליכים אותו'. כך אני מרגיש במוזיקה שלי, תמיד אהבתי לשיר. הייתי שר הרבה זמירות שבת, הלכתי הרבה לקעמפים לשיר והייתי גם חבר במקהלה. כמו כן אהבתי לשיר בחתונות של חברים. לאט לאט זה הפך לקריירה. הוצאתי אלבומים כמו 'ניסים' ו'עשה עשה' שבכל דיסק היו כמה שירים שהפכו ללהיטים.

לאחרונה הוצאתי דיסק שיש בו שילוב של שירים באנגלית, באידיש ובעברית, מדובר על שירים עם טקסטים עצמאים ולא מפסוקים.

באיזה גיל התחלת את הקרירה המוזיקלית? "כל יום צריכים להרגיש שמתחילים, אבל כילד התחלתי לשיר בגיל 10. על במה עליתי לפני 8-10 שנים".

שאלנו האם היה פחד לעלות בפעם ראשונה על הבמה ? "יש תמיד את הלחץ כשאתה הולך לשיר לאנשים, אבל כשאתה מתחיל לשיר אתה כבר לא מרגיש איפה אתה".

היו לך קשיים בתחילת הדרך שגרמו לך לרצות לפרוש? "לא. כאשר אתה יודע שיש לך שליחות לשמח אנשים תמיד אתה רוצה להמשיך".

מי גילה אותך כזמר? אני לא יודע אם אפשר לומר שמישהו אמר לי אתה זמר, מה שאני זוכר שהייתי בקעמפים והיו חזרות למקהלה, מאוד רציתי להשתתף, אני שומע שכל אחד עושה סולו ורציתי גם. אז פגשתי את מנהל המקהלה ר' אברומי צליק וביקשתי ממנו לנסות. הניסיון צלח והוא אמר לי שאני ישיר בערב. אולי זה מה שהכניס אותי למוזיקה".

איזה רגע הכי ריגש אותך במהלך הקריירה? "יש הרבה זמנים של רגש, אבל רגע אחד שזכור לי במיוחד זה הביקור אצל מרן האדמו"ר מויזניץ בעל ה'ישועות משה' זי"ע. בזמן שהגישו את הקויטל לאדמו"ר אני שרתי "קלי אתה". זה היה רגע מרומם ומרגש במיוחד. שלומי גרטנר אף נאות לשיר לגולשי 'קוקר' שיר מיוחד לכבוד החג.

צפו בראיון המיוחד והמשמח

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.