בחב"ד מתנערים מהמשפיע: "שליח חב"ד נפגש עם אבי אבות הטומאה"

בחב"ד המומים בעקבות פרסום תיעוד בו נראים קבוצה של רבנים ועסקנים מארה"ב, כשהם רוקדים לפני האפיפיור "מאורע מבהיל".

בחב"ד המומים בעקבות פרסום תיעוד בו נראים קבוצה של רבנים ועסקנים מארה"ב, כשהם רוקדים לפני האפיפיור כשצלב קרס מונחת על חזהו- דבר שמנוגד לכללי ההלכה.

בין העסקנים שביקרו אצל האפיפיור היו הרב חיים ברוך גלוק והנגיד לואי שיינר, הקבוצה באה כדי לבקש ממנו עזרה בנושא חילול בתי קברות באירופה ושאר נושאים. בתום הפגישה, חברי להקת ״פומפדיתא״ האמריקאית שלפו  כלי נגינה, ופצחו  ב"אורך ימים" כשהאפיפיור מתנועע לצלילי השיר.

אותה קבוצה ביקרה במדינות ערב ועוררה סערה ברשתות החברתיות לאחר שפצחו לפני  אילי ההון בשירי קרליבך.

בעקבות הפרסום של הסרטון,אתר חב"ד אינפו בחר להתנער מאותו שליח חב"די וכינה את הביקור "מאורע מבהיל בענין השייך לעבודה זרה רח"ל"

 

בדברי ההסבר נכתב באתר החבד"י, "היום התפרסם קטע וידאו בו נראה מאורע מזעזע, כאשר אדם הנחשב "שליח חב"ד" נפגש עם אבי אבות הטומאה, ולא נחה דעתו עד שרקד לפניו פסוק מתהלים שנאמר על מלך המשיח".  בשל הפרסום, אתר חב"ד אינפו מפרסם שיחת חריפה ביותר של הרבי הדורש למחות על מעשים כגון אלו.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חילול השם בותיקן: משפיע חבד"י ואנשי עסקים מניו יורק נפגשו הבוקר עם האפיפיור – בוותיקן. לאחר שיחה קצרה עם האפיפיור הם שרו בימי ספירת העומר עם גיטרות "אורך ימים אשביעהו". זה בושה וחרפה, ירידה הכי גדולה!!! הרב חיים ברוך גלוק והנגיד לואי שיינר אתם חללתם שם שמים ברבים – אתם חולי נפש ממש. מובא בספרים הקדושים שיתגלו מתחזים ליהודים שהם מהערב רב רח"ל. ירחם ד' לרקוד מול הצלב, הלב שותת לראות את סמל הטומאה כשמרקדים לפניו ואומרים מקרא קודש, אוי לו לדור שכך עלתה בימיו.

    אני מוחה בשם כל ישראל בתוקף על הדמויות המככבות בסרטון המזוויע, ככה לשיר את השיר פסוקי תהלים למול הצלם הטמא, מול אבי אבות הטומאה? יצאתם מדעתכם? שתדלנות ועסקנות נו נו נו….., אבל חייבים להשגיח לא לעבור את הגבול והטעם הטוב.

    אין לכם חילול ד' גדול מזה, גורו לכם מיום הדין, הולכים יהודים הקוראים לעצמם חסידים ונגידים וחרדים ומרקדים ומפזזים מול מקור הטומאה, עד היכן הגענו? הפרסום והכותרת שווה את הכול? לכו לרקוד במגדל האייפל או במגדל פיזה, למה שם? קצת, קצת מחשבה! לא מקנה הגיהינום שלכם !!!!!!!!!!!!!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב