קשישה על כסא גלגלים נקשרה לגדר

קשישה קשורה לגדר, בחום הכבד: במשך שעה שלימה ישבה קשישה על כסא גלגלים שנקשרה לכסא בחום הכבד – אשה מבני ברק שהבחינה בה הזדעזעה וחילצה אותה משם. {בחום של בני ברק }

מזעזע: בלב רחוב ששת הימים בבני ברק נדהמו עוברי האורח לגלות אמש קשישה על כסא גלגלים שנקשרה לכסא בחום הכבד – שם שהתה קרוב לשעה.

"ראיתי את המבוגרת הזו קשורה לגדר עם הכסא, הלכתי לקניות שלי וחזרתי – ועדיין ראיתי אותה שם", סיפרה תושבת בני ברק שהבחינה בה והזדעזעה.

"ניגשתי אליה לשאול אם היא צריכה משהו ואם אפשר להציע לה מים, ראיתי אותה מזיעה כולה והיא בקושי תקשרה איתי", היא הוסיפה. "נכנסתי לחנות סמוכה והבחנתי שם בעובדת זרה, שאלתי אותה אם היא אחראית לקשישה – והיא אמרה לי שכן ומיד הביעה התנצלות והלכה להביא לאישה מים".

תושבת העיר בני  ברק  לא הבינה איך ניתן להותיר אדם במצב כזה בחום הקופח, ללא מים .

"אם ככה העובדת דואגת לקשישה מחוץ לבית אני מפחד לחשוב מה קורה בתוכו", הגיב יו"ר שדולת הקשישים בכנסת, ח"כ איציק שמולי. "לקשור בחוסר אונים ובחום כזה קשישה חסרת ישע שאין לה יכולת להתנגד ולצאת לסיבוב שופינג במזגן זו התאכזרות מהסוג הכי גרוע שיש. חייבים למצות עם העובדת ועם חברת הסיעוד שלה את הדין. הגיע הזמן שהמוסד לביטוח לאומי יתחיל לפקח ולעשות סדר בשדה ההפקר של מטפלי הסיעוד."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.