בחורי הישיבות תרמו דם – החכי"ם באו (תמונות)

"מרגש מאוד לראות את התגייסות המונית בקרב הציבור הרחב למען הצלת נפשות ממש ע"י תרומת דם", כך ציין רב הכותל והמקומות הקדושים הרב שמואל רבינוביץ בסיור שערך בהתרמת דם המרכזית שנערכה על ידי ארגון 'לב מלכה'

"מרגש מאוד לראות את התגייסות המונית בקרב הציבור הרחב למען הצלת נפשות ממש ע"י תרומת דם", כך ציין רב הכותל והמקומות הקדושים הרב שמואל רבינוביץ בסיור שערך בהתרמת דם המרכזית שנערכה על ידי ארגון 'לב מלכה' בסניף בנק מזרחי- טפחות בשכונת גאולה בירושלים. במהלך התרמה הגיעו מאות אנשים מכל העדות והחוגים לתרום דם. הרקע להתרמה, בעקבות מחסור זמני בבנק הדם המסייעים מידי יום למאות ואלפי חולים ברחבי הארץ אשר זקוקים למנות דם.

 

הרב רבינוביץ שיבח את ארגון 'לב מלכה' על היוזמה החשובה של עריכת התרמת דם. בנוסף, הביע התפעלות יוצאת דופן בפני סגן מנהל סניף גאולה בבנק על כך שהנהלת הבנק נרתמו להעמיד את כל מרחבי הסניף לטובת התרמת דם. "יש לכם זכויות רבות ואתם שותפים מלאים בהצלת נפשות של אזרחים רבים שחייהם ניצלו בזכות מנות הדם האלו", אמר הרב.

 

חבר הכנסת מנחם אליעזר מוזס שהגיע גם הוא לביקור במקום- עמד משתומם לנוכח התגייסות המונית של הציבור החרדי לתרום דם. הרב מוזס איחל לתורמים הרבים ששהו במקום כי הלוואי שלא יזדקקו כלל למנות הדם האלו וכל עם ישראל יהיו בריאים. "רק אנשים שכבר הזדקקו למנות הדם יודעים עד כמה הדבר חשוב ונחוץ" הדגיש מוזס.

 

יו"ר ארגון 'לב מלכה' הרב אהרן אברמן הודה לחבר הכנסת הרב מוזס על עמידתו האיתנה לימין הארגון במהלך כל ימות השנה. בארגון 'לב מלכה' ביקשו להודות לכל מאות האזרחים שהקדישו מזמנם וטרחו להגיע לתרום דם. תודה מיוחדת היא לכל  המסייעים במבצע התרמת הדם- בנק מזרחי- טפחות, מד"א וצוות הצלה.

 

לב מלכה 5 לב מלכה 4 לב מלכה 3 לב מלכה 2 לב מלכה 1

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.