בחור ישיבה נעצר והועבר למשטרה הצבאית

בחור ישיבה נעצר הבוקר על ידי משטרת התנועה בשל נסיעה בנתיב תחבורה ציבורית והועבר על ידי השוטרים למשטרה הצבאית בשל עריקות מהצבא

בחור ישיבה נעצר הבוקר על ידי משטרת התנועה בשל נסיעה בנתיב תחבורה ציבורית והועבר על ידי השוטרים למשטרה הצבאית בשל עריקות מהצבא. הבחור יששכר עוזר בן 23 מבני ברק לומד בישיבת מיר בירושלים.

מעצרים של בחורי ישיבות בשל עריקותם הביאו את אנשי ה"פלג הירושלמי" לצאת ולהפגין ברחבי הארץ, בתקופה האחרונה מאז מעצרם של בכירי ה"פלג" שורר שקט בכל נושאי ההפגנות והמחאה, יתכן ומעצרו של הבחור יחדש את מאבקי הפלג בארץ .

יצוין כי זאת לא הפעם הראשונה שמעצרים של בחורי ישיבה בשל עבירות תנועה או בדיקות שגרתיות של המשטרה מביאה למעצרם כעריקים. לפני כשנה נעצר בחור שהסתבך בקטטה עם נהג מונית בעיר הנופש -אילת והועבר למשטרה הצבאית.

בשל מעצרו יצאו אנשי הפלג הירושלמי להפגנות סוערות בכל הארץ למרות חשיפת כלי התקשורת כי אין מדובר בבחור ישיבה אלא בצעיר שבילה באילת.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לכבוד ההורים היקרים נ"י

  אוי אוי איזה מתח. למרות הלחצים העצומים של עסקנים עצרת הגיוס בברוקלין תתקיים כמתוכנן בס"ד. מי לד' אלי! גם שמעתי שהגר"ד סולוביצ'יק שליט"א מטלפן לגדולי ישראל בארה"ב לשכנעם ללכת לעצרת נגד הגיוס. כעת כולם כבר מודים שיש גזירת גיוס השמד בפעול ממש, ועוד איך….

  ולגבי ההשתפפות בעצרת הענק זה כבר ענין אחר, זה תלוי מי שבכוחו לעומד נגד הטרור המופעל עליו מהמשכילים מבני ברק, ומי אינו יכול לעמוד בזה, בדיוק בארץ ישראל, שציבור ענק מהבני ברקים הוא 'אנוס על פי הדיבור', ובתוך תוכו יודע היטב שהפלג הירושלמי דובר אמת, ולד' הישועה בקרוב ממש ומי לד' אלי!!!!!

  היום |
  הגב
  • רוצה לאחל רפואה שלמה למגיב מס' 1

   ובכן, קודם כל, רפואה שלמה, רפואת הנפש בעיקר. ואז אולי תזכה לחזור בתשובה שלמה, על אף שמצבך, ללא ספק, קשה ממצבו של חילוני אנטי דתי, ביחס ליהדות החרדית התורתית.
   בינתיים, בבני ברק ימשיכו ללמוד בישיבות, ואתה תמשיך לזעוק סיסמאות ריקות בגרון ניחר.
   בבני ברק ימשיכו לעסוק בבנין, ואתה תמשיך לעסוק בסתירה.
   לפחות אתה מבין שמקומן של סיסמאות הקנאות הצבועה שלך, הוא במקומך שלך, באינטרנט.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב