רבבות מלווים למנוחות את שלושת הנערים החטופים

רבבות עמך בית ישראל זורמים בשעה לבית העלמין במודיעין למסע האחרון של שלושת הנערים החטופים גיל-עד שער, נפתלי פרנקל ואיל יפרח.

רבבות עמך בית ישראל ליוו למנוחות בשעה לבית העלמין במודיעין למסע האחרון של שלושת הנערים החטופים גיל-עד שער, נפתלי פרנקל ואיל יפרח.

טקס ההלוויה יחל בדקות הקרובות. בטקס ישאו דברים הנשיא שמעון פרס וראש הממשלה בנימין נתניהו.

ההלוויות יצאו מבתי הכנסת בישובים בהם התגוררו השלושה ומשם יצאו במסע משותף לבית העלמין במודיעין.

המשטרה דיווחה על תחילת הפיזור של משתתפי הלוויות הנערים החטופים מגוש עציון.

כביש 443 בכיוון בן שמן עדיין חסום לתנועה, ותנועת המשתתפים בהלוויה תעבור דרכו.

בצומת שילת תתאפשר כניסת כלי רכב למודיעין בלבד. המעוניינים להגיע לעיר מתבקשים לנסוע דרך כביש אחת לכביש 431 או דרך היישוב לטרון.

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, אמר בהלוויית שלושת הנערים בבית העלמין במודיעין כי "רוצחים באכזריות אין קץ ללא הנד עפעף הפרו את הצו 'אל תשלח ידך אל הנער'. מהמשפחות הם ינקו ערכים ודרך, עלו על נתיב חייהם שנגדע בטרם עת. היום הזה הפך באופן ספונטני ליום אבל לאומי".

הרב הראשי לישראל, דוד לאו, ספד לשולשת הנערים: "ראינו איזה עם חזק יש כאן, איזה עם אחד יש כאן. אך אחד לעולם לא יוכל לפגוע בעם כזה. גם אם גדעתם את השלושה הללו, לעולם לא תצליחו כי יש המשכיות, כי יש גיל-עד ונפתלי ואיל בכל עם ישראל ובכל העולם. גם ברגעים קשים לא עוזבים מסורת של נצח. הבנים ממשיכים בארץ נחלת אבות, שהפכה לארץ נחלת בנים".

...

הלויה, רצח הנערים צילם שיף

הלויה, רצח הנערים צילם שיףהלויה מודיעין, רצח הנערים צילם שיףהלויה, רצח הנערים צילם שיףהלויה, רצח הנערים צילם שיףהלויה, רצח הנערים צילם שיףהלויה, רצח הנערים צילם שיף

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.