האם המעומד הנצחי לראשות עיריית בני ברק ירוץ עד הסוף?

כמידי מערכת בחירות ההצגה הזו שוב ושוב חוזרת על עצמה:  מדובר בירחמיאל שניידר בן חמישים תושב העיר בני ברק,  שמחליט להתמודד אבל כמו תמיד הוא לא מצליח להתמודד בשל המשחקים של החברה' בעירייה שמונעים ממנו פעם אחר פעם להתמודד.

שניידר מתנדב בעירייה כבר 25 שנה בוועדת ההשמה לחינוך המיוחד. הוא לומד בכולל ומשם פרנסתו. נשוי ואב לשניים, הוא החליט לרוץ באופן עצמאי לראשות עיריית בני ברק. ואומר כי הוא הולך עד הסוף להתמודד מול ממלא מקום ראש העירייה, הרב חנוך זייברט.

שניידר אומר: "אני רץ בשם ולמען התושבים לראשות העירייה, ומוסיף הבאתי אלף חתימות על פי חוק. ראיתי שיש לי יכולות לעזור, אז למה שאשב בחיבוק ידיים? החלטתי לרוץ ולתרום מיכולותיי".

הוא טוען שהעירייה מנותקת מהתושבים ובכוונתו לשנות זאת. "יש הרבה דברים שחורים לי בעירייה. מי שמגיע היום עם בעיה לעירייה, הפקידים זורקים אותו מכל המדרגות ומתנערים מאחריות. האזרחים כבר מיואשים מראשי העיריה שהיו כאן"

עיתונאים בבני ברק טוענים כי "יופעל עליו מכבש לחצים כבד. אם הוא לא יתרצה הוא עלול להיות בבעיה ברישום ילדיו לבית הספר ועוד כל מיני סנקציות, או שיציעו לו תפקיד והוא ימשוך את מועמדותו. אני מאמין שבסוף הוא לא ירוץ, אבל אם המועמדות שלו אכן תוגש זה ייצור בעיה למתמודדים האחרים, כי אף אחד לא התכונן לאפשרות הזו וזה יפתח את המרוץ לראשות העירייה".

כששואלים את שניידר האם בסוף הוא יסיר את מועמדותו לראשות העיר הוא משיב: "אני כבר עומד מול מסכת לחצים, אבל זה רק סימן שמפחדים ממני, כי יודעים שיש לי סיכוי. אין לי שום כוונה לפרוש".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.