בחירות חוזרות בבית שמש: אפקט הדומינו של 'טוב'

בכירי השטח בתנועת 'טוב' בבית שמש, תומכים במועמד מאיר בלעיש בבחירות החוזרות שאמורות להתקיים בעיר בחודש הבא. גם אלי יוסף, הצטרף לתמיכה במאיר בלעיש למועצת העיר.

אמש(מוצ"ש), הודיע מספר 3 ברשימת "טוב", אלי יוסף, על תמיכתו במאיר בלעיש למועצת העיר בית שמש. בבחירות האחרונות היה אלי יוסף ממונה מטעם תנועת טוב על גיוס קולות מקרב תושבי בית שמש הוותיקה והצליח להביא לתנועת 'טוב' הישג מדהים של למעלה מ-300 קולות.

בתמיכתו של אלי יוסף במאיר בלעיש, הוא מצטרף להנהגת השטח של תנועת 'טוב' שכבר הודיעה רשמית ביום חמישי בערב, על תמיכתה במאיר בלעיש.

תמיכה נוספת לה זוכה מאיר בלעיש, מגיעה, דווקא, מדמות רבנית ידועה ומוכרת מאוד בעיר, הרב פנחס מזוז, שהביע את תמיכתו במאיר בלעיש למועצת העיר והסביר את החלטתו בכך שבלעיש הוכיח בכל שנותיו בעשיה הציבורית שהוא קשוב לצורכי הפרט ואלפי אנשים מכל רחבי העיר נהנו מהסיוע שקיבלו מבלעיש בכל תחומי החיים.

הלילה, התפוצצה ישיבת חברי תנועת 'טוב' לאחר שמרבית החברים בה עזבו בגלל החלטתו של אהרון סלומון שלא להצהיר על תמיכה רשמית במשה אבוטבול לראשות העיר.

כזכור, בית המשפט העליון החליט כי ייערכו בחירות חוזרות בבית שמש, וזאת בשל החשדות לזיופים ביום הבחירות באוקטובר האחרון. פסק הדין של נשיא בית המשפט העליון, השופט אשר גרוניס, דחה ערעור שהגיש ראש העירייה משה אבוטבול – שניצח בבחירות והמשיך לקדנציה נוספת – נגד ההחלטה לקיים בחירות חוזרות.

מאיר בלעיש ,אלי יוסף, בית שמש

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. y טוב לגיהנום!
    רשעים רודפי כבוד!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב