קרב צמרת במודיעין עילית? פלדמן ל'קוקר': "אתמודד מול גוטרמן לראשות העיר ואנצח"

הקרב על ראשות עיריית מודיעין עילית מגיעה לקראת הישורת האחרונה: עם עד עתה המנועים דממו – ודממת אלחוט שררה במודיעין עילית אשר לא בישרה את בוא האביב הליטאי, עתה מצטרף לתמונה – מעומד חדש וישן שנכנס למירוץ ולקרב ראש בראש נגד ראש העיר מודיעין עילית יעקב גוטרמן.

המעומד שמתכוון לרוץ לראשות על העיר ולטעון לכתר, הוא:  יעקב מאיר פלדמן שבבחירות הקודמות שלא התקיימו הוא ניסה להתמודד והוא החתים קרוב לאלף תושבים.

פלדמן הסתבך, ברגע האחרון כשל: לאחר שבחורים הלומדים בישיבת מיר ברכפלד הצליחו בתרגיל מתוחכם  ל'גנוב' את חוברת ההחתמות הדרושות להגשת רשימה מבחינה חוקית, פלדמן נשאר ללא חתימות, והבחירות לא התקיימו.

הפעם פלדמן מתכוון ללכת בכל הכוח על ראשו של גוטרמן, ובשיחה ל'קוקר'  הוא מבהיר: "הפעם זה רציני", אני  הולך לכבוש את ראשות העיר",  הוא טוען. פלדמן לא חושש מהקרב שצפוי לו בדרך לראשות העיר, (פשקווילים  והשמצות) הוא מאמין כי התושבים כמו בקהיר ידיחו את ראש העיר ויבחרו בו, "נלך עם האמת וננצח, גדולי ישראל לא יתערבו הפעם בבחירות", הוא אומר.

תוכנית של גוטרמן? 

 

 

 

פלדמן ומזרחי בימים טובים יותר.

במקביל, רשימה נוספת שעשויה להיכנס לזירה היא רשימת "הבית היהודי",  שאף היא מתכוונת לתקוע יתד במועצת העיר. בראש  הרשימה יעמוד איש צבא בשם צפריר שרוני שעשוי לגרוף קולות משכונת גני מודיעין.

על הפלח של גני מודיעין מתמודד גם יו"ר  עמותת חרדים יוני מזרחי, הוא עשוי להיות הנפגע הראשי מריצתו של שרוני. גורמים בעירייה מסרו ל'קוקר'  כי שרוני ופלדמן הם בכלל מעומדים של גוטרמן שפתח רשימת קש, שרוני מחשק אותם מול מזרחי במטרה לכרסם בכוחו של מזרחי  ולהביא למחיקתו של מזרחי מהמפה הפוליטית.

לטענתם: ברשימת הבית היהודי, הודיעו לפלדמן כי הם יתנו לו תקציב לרוץ לראשות העיר מטעמם,ולכן פלדמן החליט לרוץ  לראשות העיר מול גוטרמן, ומדובר בתוכנית שרקמו במסדרונות עיריית מודיעין עילית.

עם זאת, עסקנים בגני מודיעין הביעו את עמדתם כי מלבד מזרחי הם לא קונים את ה'לוקוש' שהעירייה מוכרת להם, וכי הם לא יתמכו בשרוני.

רשימה נוספת שעשויה לרוץ היא רשימה 'נצח', כאן חושש גוטרמן מחבירה משותפת של אנשי 'הפלס' ואגודת ישראל שעשויים לכבוש את ראשות העיר ולתרגם את כיכר 'תחריר' לגרסת מודיעין עילית .

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בהצלחה לצפריר. היחיד שבא לעשות שינוי ולא לשם כבוד. ה' איתך.

    יפעת |
    הגב
  2. אין תחליף לגוטרמן ראש העיר הכי טוב שהיה במגזר החרדי כולו.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב