בחירות? נתניהו ימנה שר חוץ

ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע לפני זמן קצר כי יחליט על מינוי שרים בימים הקרובים, ובתוכם מינוי שר חוץ לממשלת ישראל, לאחר שלא מונה כזה במהלך כל הקדנציה האחרונה. במקביל, ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו בדרך לפגישות עבודה בקריה בתל אביב עם ראשי מערכת הביטחון

בצל הדיבורים על בחירות: ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע לפני זמן קצר כי יחליט על מינוי שרים בימים הקרובים, ובתוכם מינוי שר חוץ לממשלת ישראל, לאחר שלא מונה כזה במהלך כל הקדנציה האחרונה (קרוב לארבע שנים).במקביל, ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו בדרך לפגישות עבודה בקריה בתל אביב עם הרמטכ״ל היוצא איזנקוט, עם הרמטכ"ל המיועד כוכבי ועם ראש השב״כ נדב ארגמן

ראש הממשלה נתניהו: לא צריך ולא נכון ללכת לבחירות

בתקופה ביטחונית רגישה זו לא צריך ולא נכון ללכת לבחירות. אנחנו גם זוכרים היטב מה קרה כשגורמים בתוך הקואליציה הפילו את ממשלות הליכוד ב-1992 וב-1999, וקיבלנו את אסון אוסלו ואת אסון האינתיפאדה. צריך לעשות כל מה שניתן לעשות כדי להימנע מחזרה על הטעויות הללו.(וידאו: רועי אברהם, לע"מ)

פורסם על ידי ‏Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‏ ב ראשון, 18 בנובמבר 2018

בבית היהודי לא אהבו את הודעת נתניהו והחליטו להוציא הודעה נגדה, בבית היהודי אמרו כי הודעת נתניהו על איוש משרד החוץ לא משנה מאומה. "זוהי ממשלה שנקראת ימין ועושה שמאל. ללא הטלת משימת שיקום הביטחון על בנט, יש לגשת לבחירות מיידיות. הממשלה היא ממשלה עם מדיניות שמאל: קריסה בהרתעה מול חמאס, אי פינוי חאן אל אחמר, מדיניות רפה כלפי מחבלים ומשפחותיהם לאחר פיגועי טרור".

עוד הוסיפו בבית היהודי "ללא מסירת תיק הביטחון לבנט על מנת לחלץ את ישראל ממשבר האמון הבטחוני הקשה בו היא מצויה, אין טעם בקיום ממשלת שמאל. לציבור נמאס להצביע ימין ולקבל שמאל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.